TROYA MÜZESİ ve TROYA ANTİK KENTİ TURU

Troya Müzesi,Troya Antik Kenti

Küçükkuyu kalkışlı Troya Müzesi ve Troya Antik Kenti Turu ile birlikte Troya Destanını baştan sona Araçlı ve Rehberli olarak keşfedebilir. Ailenizle ve sevdiklerinizle birlikte hoş zaman geçirebilirsiniz. Tur başlangıcı öncesi; tur aracımız dezenfekte edilmektedir. Araç şoförü ve Rehber gibi görevli personeller tur boyunca maske takmaktadır. Araç içinde el dezenfektanı bulunmakta ve tura katılmadan önce ateşiniz ölçülmektedir. Küçükkuyu İlyada Tur sizin ve sevdiklerinizin sağlığını önemsemektedir.

TROYA MÜZESİ ve TROYA ANTİK KENTİ TURU PROGRAMI

Küçükkuyu ve Assos bölgesinde tatilini değerlendiren, misafirlerimizin için, keyifli bir rota ile karşınızdayız. Tarihin en önemli medeniyetlerinden birini tanımaya hazır mısınız? Troya Antik Kenti ve Troya Müzesi, iki önemli değer tek bir turda, hem de profesyonel rehberlik hizmeti de dahil. Unutmayın, tüm rehberlerimiz TUREB tarafından kokart sahibi olup, bölgeyi ve tur rotasını en iyi şekilde bilmektedir.

Küçükkuyu Turu için İlyada Tur‘u tercih eden misafirlerimize teşekkür ederiz.

Ücrete Dahil Olanlar Hizmetler Ücret Harici Olan Hizmetler
Profesyonel Rehberlik Hizmeti Kişisel Harcamalar
Sadece Size Özel Minibüslerle Ulaşım Müze ve Giriş Ücretleri
Öğle Yemeği

 

Çanakkale Şehitlik Turu
İlyada Tur; T.C Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı, TÜRSAB A Grubu 8935 lisans numaralı seyahat acentesidir.

KÜÇÜKKUYU TURU

Yeşilyurt Köyü, Adatepe Zeytinyağ Müzesi, Zeus Altarı, Adatepe Köyü, Bağ değirmen (Mıhlı) Şelalesi

Küçükkuyu kalkışlı Küçükkuyu Turu ile birlikte Küçükkuyu’yu ve yakın çevresi olan Egenin Saklı Köylerini baştan sona Araçlı ve Rehberli olarak keşfedebilir. Ailenizle ve sevdiklerinizle birlikte hoş zaman geçirebilirsiniz. Tur başlangıcı öncesi; tur aracımız dezenfekte edilmektedir. Araç şoförü ve Rehber gibi görevli personeller tur boyunca maske takmaktadır. Araç içinde el dezenfektanı bulunmakta ve tura katılmadan önce ateşiniz ölçülmektedir. Küçükkuyu İlyada Tur sizin ve sevdiklerinizin sağlığını önemsemektedir.

KÜÇÜKKUYU TURU PROGRAMI

Küçükkuyu ve yakın çevresini keşfedeceğimiz turumuzda, tura misafirlerimizi evlenin önünden alıp, Kuzey Ege’nin saklı köylerini gezmeye başlıyoruz. Her iki köyde Küçükkuyu’ya bağlı olan Adatepe ve Yeşilyurt köyünü rehberimiz eşliğinde gezip, yine Küçükkuyu Belde sınırları içerisinde bulunan Baş Değirmen Şelalesinde piknik ve denize girme molası vereceğiz.

Küçükkuyu Turu için İlyada Tur‘u tercih eden misafirlerimize teşekkür ederiz.

Ücrete Dahil Olanlar Hizmetler Ücret Harici Olan Hizmetler
Profesyonel Rehberlik Hizmeti Kişisel Harcamalar
Sadece Size Özel Minibüslerle Ulaşım Yeşilyurt Köyünde Kahvaltı
Müze ve Giriş Ücretleri

KÜÇÜKKUYU TURU VİDEOSU

Çanakkale Şehitlik Turu
İlyada Tur; T.C Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı, TÜRSAB A Grubu 8935 lisans numaralı seyahat acentesidir.

AYAZMA TURU

Bayramiç, Mehmet Akif Ersoy Müzesi, Evciler Köyü, Ayazma Milli Parkı

Küçükkuyu kalkışlı Assos Behramkale Turu ile birlikte Bayramiç Ayazma‘yı baştan sona keşfedebilir. Ailenizle ve sevdiklerinizle birlikte hoş zaman geçirebilirsiniz. Bu turumuz sadece size, ailenize ve sevdiklerinize özel olarak yapılmaktadır. Bu turumuzda, sizden başka hiç kimse olmamaktadır. Ayrıca tur başlangıcı öncesi; tur aracımız dezenfekte edilmektedir. Araç şoförü ve Rehber gibi görevli personeller tur boyunca maske takmaktadır. Araç içinde el dezenfektanı, maske bulunmakta ve tura katılmadan önce ateşiniz ölçülmektedir. Küçükkuyu İlyada Tur sizin ve sevdiklerinizin sağlığını önemsemektedir.

AYAZMA TUR PROGRAMI

Sabah 08:30’da Küçükkuyu‘dan hareket ederek yolculuğumuza başlıyoruz. Ezine güzergahı üzerinden Bayramiç’e ve daha sonra da Evciler yolu üzerinden ilk olarak doğayla iç içe saklı cennet Ayazma Şelaleler’ e ulaşıyoruz. Sonrasında izin almış bir şekilde kendi kirazımızı toplayabileceğimiz kiraz bahçelerine gidiyoruz.

Kirazlarımızı topladıktan sonra öğle yemeği için Ayazma’da bulunan Alabalık Tesislerinde mola veriyoruz. Öğle yemeği sonrası Bayramiç’e geçiyoruz ve Mehmet Akif Ersoy müzesini ziyaret ediyoruz. Müzeden ayrılırken rotamızı Bayramiç’in meşhur helvasını tadarak alabileceğimiz üretim ve satış fabrikalarına çeviriyoruz. Güzergahımız üzerinde bulunan gerekli çevre gezilerimizi yaptıktan sonra Küçükkuyu’ya dönüş yolculuğuna geçiyoruz. Başka bir İlyada Tur organizasyonunda görüşmek üzere, sağlıklı ve huzurlu bir yaşam dileriz.

 

Ücrete Dahil Olanlar Hizmetler Ücret Harici Olan Hizmetler
Profesyonel Rehberlik Hizmeti Öğle Yemeği
Sadece Size Özel Minibüslerle Ulaşım Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri ( Athena Tapınağı )
İlyada Tur Kalitesi
Assos Behramkale Turu
İlyada Tur; T.C Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı, TÜRSAB A Grubu 8935 lisans numaralı seyahat acentesidir.

Yedigöller Turu

Yedigöller Milli Parkı, Gölcük Milli Parkı, Abant Gölü, Mencilis Mağarası, Tokatlı Kanyonu, Kristal Teras, Cinci Han, Tarihi Kaymakam Konağı, Safranbolu Konakları & Çarşısı

İlyada Tur kalitesiyle Yedigöller turları sizi doğa ile iç içe olmaya, temiz havada tazelenmeye ve yenilenmeye çağırıyor. Karadeniz Bölgesi‘nde yer alan Yedigöller Milli Parkı, Türkiye’nin en yeşil rotalarından biri olarak biliniyor. Siz de rotanızı doğaya ve huzura çevirmek, günlük hayatın stresini ve keşmekeşini ardınızda bırakıp yenilenmek istiyorsanız uygun fiyata ve kaliteli fiyat avantajlı Yedigöller turları ile İlyada Tur‘u tercih edebilirsiniz.

Türkiye’nin en güzel doğa manzarası ve temiz havasına sahip yerlerinden biri olan Yedigöller aynı zamanda kamp sevenler için de ideal bir alternatif. Tüm bu sebepler dahilinde tatil severlerin ilgisini çekiyor. Yola İlyada Tur kalitesiyle çıktığınızda Yedigöller bir başka güzel olacak. Doğa ile iç içe olmak ve şehirden ve günlük hayatın keşmekeşinden kaçmak isteyenlerin tercih ettiği Yedigölleri’i siz de İlyada Tur kalitesiyle ekonomik fiyatlarla ve keşfedebilirsiniz.

Safranbolu Yedigöller Turu Programı

1. Gün Tur Programı

Küçükkuyu‘dan misafirlerimizle saat 22:00’de Yedigöller Turu için hareket ediyoruz. Aracımıza bindiğiniz ilk dakikadan itibaren İlyada Tur güvencesiyle Yedigöller Turuna katılmış olmanın huzuru ile Gece boyu sürecek olan yolculuğumuz ve yine bu yolculuğumuz boyunca İlyada Tur Araç içi ikram servisinden faydalanabilirsiniz. Sabah varışa müteakip serbest kahvaltı molası. Kahvaltı molasının ardından Profesyonel ve bölgeye hakim yerel kokartlı turist rehberi eşliğinde görülecek yerler arasında; Mencilis Mağarası, Tokatlı Kanyonu, Kristal Teras, Cinci Han, Tarihi Kaymakam Konağı, Safranbolu Konakları & Çarşısı Bölgelerde verilecek serbest zamanların ardından otele hareket. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

2. Gün Tur Programı

Yedigöller Turu 2. gününde Sabah otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından profesyonel yerel turist rehberi eşliğinde bugün görülecek yerler arasında; Yedigöller Milli Parkı, Gölcük Milli Parkı, Abant Gölü Bölgelerde verilecek serbest zamanların ardından yerel rehberimizin ve misafirlerimizin uygun gördüğü bir saat diliminde verilen konumda tekrar buluşma. Bölgelerde verilecek serbest zamanların ardından Küçükkuyu‘ya hareket. Dönüş itibariyle tur hizmetimizin sonuna gelmiş bulunuyoruz. Her zaman olduğu gibi bizi tercih ettiğiniz için çok ama çok teşekkür ederiz.

Küçükkuyu kalkışlı Yedigöller Turu ile birlikte Yedigöller, Safranbolu ve Tabiatı baştan sona keşfedebilir.  Yedigöller Turunda Ailenizle ve sevdiklerinizle birlikte hoş zaman geçirebilirsiniz. Bu turumuzda; tur aracımız dezenfekte edilmektedir. Araç şoförü ve Rehber gibi görevli personeller tur boyunca maske takmaktadır. Gap Turu Araç içinde el dezenfektanı bulunmakta ve tura katılmadan önce ateşiniz ölçülmektedir. Küçükkuyu İlyada Tur sizin ve sevdiklerinizin sağlığını önemsemektedir.

Başka bir İlyada Tur organizasyonunda buluşmak üzere, bizleri tercih eden tüm misafirlerimize çok teşekkür ederiz.

Ücrete Dahil Olanlar Hizmetler Ücret Harici Olan Hizmetler
Profesyonel Rehberlik Hizmeti Müze ve Ören Yeri Giriş Ücreti
Tüm Transferler Öğle Yemekleri
Araç içi İkram Servisi
1 Gece 4 veya 5 Yıldızlı Otelde Konaklama
1 Sabah Kahvaltısı
1 Akşam Yemeği
Seyahat Sağlık Sigortası
İlyada Tur Kalitesi

 

Kapadokya Turu

Göreme Açık Hava Müzesi, Asmalı Konak, Şarap Evi, Üç Güzeller, Uç Hisar Kalesi, Keşişler Vadisi, Dervent Vadisi, Avanos, Çömlek Atölyesi, Kızıl Vadi

Ülkemizin İç Anadolu Bölgesi’nde bulunan; tarihi ve doğal güzellikleriyle ön planda olan Kapadokya, tamamen doğal yollarla bugünkü görünümünü kazanmış. Kapadokya bölgesinde yer alan volkanik dağların püskürttüğü lavlar, yağmur ve fırtına gibi doğa olaylarının maruz bıraktığı etkileşim sonucunda, bugünkü eşsiz güzelliğe sahip peri bacalarını ortaya çıkartmıştır.

Kapadokya‘nın ünü ülke sınırlarını aşan ve adete bir dünya simgesi konumunda yer alan peri bacaları ve eşsiz tarihi yapısı, kili, çamuru ve balon turları gibi daha nice güzellikler Kapadokya’yı eşsiz kılıyor. Tarih boyunca bir çok farklı medeniyete ev sahipliği yapmış Kapadokya, UNESCO tarafından kültürel miras listesine de eklenmiştir. Hem doğal hem de tarihi ve kültürel güzellikleri bir arada sunan Kapadokya’da gezilecek bir çok yer bulunuyor. Kapadokya turları ile keşfedilmedik yer bırakmayacak İlyada Tur gezginleri, bu yolculuklarında Kapadokya‘ya yeniden aşık olacaklar. Çünkü İlyada Tur varsa kalite vardır.

Kapadokya Turu Programı

1. Gün Tur Programı

Küçükkuyu‘dan misafirlerimizle saat 14:00’de Kapadokya Turu için hareket ediyoruz.  Gece boyu sürecek olan yolculuğunuz boyunca sıcak &soğuk ikram servisimizden faydalanabilirsiniz. Sabah Nevşehir iline varışa müteakip profesyonel yerel turist rehberi eşliğinde görülecek yerler arasında; Göreme Açık Hava Müzesi, Asmalı Konak, Şarap Evi, Üç Güzeller, Uç Hisar Kalesi. Bölgelerde verilecek serbest zamanların ardından otele hareket. Varışa müteakip otele yerleşme. Konaklama ve akşam yemeği otelde.

2. Gün Tur Programı

Kapadokya Turu 2. gününde Sabah otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından profesyonel yerel turist rehberi eşliğinde görülecek yerler arasında; Keşişler Vadisi, Dervent Vadisi, Avanos, Çömlek Atölyesi, Kızıl Vadi. Bölgelerde verilecek serbest zamanların ardından otele hareket. Varışa müteakip otele yerleşme. Konaklama ve akşam yemeği otelde.

3. Gün Tur Programı

Kapadokya Turu 3. günü Sabah otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından Kızıl çukur Vadisi’nde 1 saat sürecek olan At veya ATV gezisi gerçekleştirilecektir. (Misafirlerimizin seçimine göre) ardından profesyonel yerel turist rehberi eşliğinde görülecek yerler arasında; Ihlara Vadisi, Tuz Gölü. Bölgelerde verilecek serbest zamanların ardından Küçükkuyu’ya hareket. Varışa müteakip tur hizmetimizin sonuna gelmiş bulunuyoruz

Küçükkuyu kalkışlı Kapadokya Turu ile birlikte Kapadokya’yı baştan sona keşfedebilir.  Kapadokya Turunda Ailenizle ve sevdiklerinizle birlikte hoş zaman geçirebilirsiniz. Bu turumuzda; tur aracımız dezenfekte edilmektedir. Araç şoförü ve Rehber gibi görevli personeller tur boyunca maske takmaktadır. Gap Turu Araç içinde el dezenfektanı bulunmakta ve tura katılmadan önce ateşiniz ölçülmektedir. Küçükkuyu İlyada Tur sizin ve sevdiklerinizin sağlığını önemsemektedir.

Başka bir İlyada Tur organizasyonunda buluşmak üzere, bizleri tercih eden tüm misafirlerimize çok teşekkür ederiz.

Ücrete Dahil Olanlar Hizmetler Ücret Harici Olan Hizmetler
Profesyonel Rehberlik Hizmeti Müze ve Ören Yeri Giriş Ücreti
Tüm Transferler Öğle Yemekleri
Araç içi İkram Servisi
2 Gece 4 ve 5 Yıldızlı Otelde Konaklama
2 Sabah Kahvaltısı
2 Akşam Yemeği

Kızıl çukur Vadisi’nde ATV ya da At Gezisi

Seyahat Sağlık Sigortası
İlyada Tur Kalitesi

 

Gap Turu

Antakya, Gaziantep, Şanlıurfa, Mardin, Adıyaman, Kahramanmaraş, Kayseri

Küçükkuyu kalkışlı Gap Turu Küçükten büyüğe her gezginin, içinde keşfetme tutkusu bulunan insanın hayalidir GAP Turları ile Güneydoğu Anadolu seyahatine çıkıp, bölgeyi keşfetmeye hazır olun. GAP Turları size bambaşka dünyaların ve hayatların ve kültürlerin kapısını aralayan özel bir gezidir. Bölgenin mimari yapısı, gelenekleri, kendine özgü havası ve kültürü adeta bambaşka bir hikayede hissettirir katılımcıları. İşte bu sebeple her zaman unutulmazlar arasında yer alır.

Güneydoğu Anadolu deyince akla Fırat ve Dicle nehri gelmektedir. Bu nehirlerin birleştiği yer olan Mezopotamya bereketli toprakları nedeniyle tarih boyunca birçok farklı medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Sırf bu sebeple medeniyet tarihi ve kültürel zenginlik açısından son derece büyük bir bölgeyi gezdiğinizi aklınızdan çıkarmamalısınız. Arkanıza yaslanın hazırsanız, İlyada Tur ile benzersiz bir GAP Turuna çıkıyoruz.

Gap Turu Programı

1. Gün Tur Programı

Küçükkuyu‘dan misafirlerimizle saat 14:00’de Gap Turu için hareket ediyoruz. Gece boyu sürecek olan yolculuğunuz boyunca aracımızda İlyada Tur Araç içi ikram setine ait sıcak ve soğuk ikram servisimizden faydalanabilirsiniz. İlyada Tur Karadeniz Turunun ilk durağı olan Antakya’ya yolculuk. ANTAKYA Varışa müteakip profesyonel turist rehberi eşliğinde görülecek yerler arasında; Uzun Çarşı, Habibi Neccar Camii, Antakya Mozaik Müzesi, Asi Nehri. Bölgelerde verilecek serbest zamanlar sonrası rehberin belirteceği saatte buluşma ve otele transfer. Konaklama ve akşam yemeği otelde.

2. Gün Tur Programı

Gap Turu 2. gününde GAZİANTEP Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından Gaziantep’e hareket. Varışa müteakip profesyonel turist rehberi eşliğinde görülecek yerler arasında; Zeugma Müzesi, Bakırcılar Çarşısı, Tahmis Kahvecisi, Zincirli Bedesten, İmam Çağdaş, Gümrük Han. Bölgelerde verilecek serbest zamanlar sonrası rehberin belirteceği saatte buluşma ve otele transfer. Konaklama ve akşam yemeği otelde.

3. Gün Tur Programı

HALFETİ – ŞANLIURFA Sabah otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından Halfeti’ye hareket. Varışa müteakip profesyonel turist rehberi eşliğinde görülecek yerler arasında; Halfeti, Birecik Barajı, Balıklı Göl, Rızvaniye Camii, Hz. İbrahim Mağarası, Hali-ür Rahman Camii. Bölgelerde verilecek serbest zamanlar sonrası rehberin belirteceği saatte buluşma ve otele transfer. Konaklama otelde. Ekstra Tur 1: Halfeti Tekne Turu: 40 ₺ Ekstra Tur 2: Yemekli Şanlıurfa Sıra Gecesi: 100 ₺

4. Gün Tur Programı

GÖBEKLİTEPE – MARDİN – MİDYAT Sabah otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından Göbekli Tepe’ye hareket. Varışa müteakip profesyonel turist rehberi eşliğinde görülecek yerler arasında; Göbekli Tepe, Kırklar Kilisesi, Mardin Müzesi, Zincireye Medresesi, Tarihi Mardin Evleri ve Sokakları. Bölgelerde verilecek serbest zamanlar sonrası rehberin belirteceği saatte buluşma ve otele transfer. Konaklama ve akşam yemeği otelde.

5. Gün Tur Programı

HASANKEYF – KÂHTA – NEMRUT DAĞI- ADIYAMAN Sabah otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından Kahta’ya hareket. Varışa müteakip profesyonel turist rehberi eşliğinde görülecek yerler arasında; Midyat Konuk Evi, Süryani Şarabı Tadımı, Telkâri Alışverişi, Hasankeyf, Cendere Köprüsü, Nemrut Dağı. Bölgelerde verilecek serbest zamanlar sonrası rehberin belirteceği saatte buluşma ve otele transfer. Konaklama ve akşam yemeği otelde. Ekstra Tur: Nemrut Dağı Gün Batımı Turu: 80 ₺

6. Gün Tur Programı

ADIYAMAN – KAHRAMANMARAŞ – KAYSERİ Sabah otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından Kahramanmaraş’a hareket. Varışa müteakip profesyonel turist rehberi eşliğinde görülecek yerler arasında; Tarihi Yaşar Usta Dondurmacısı, Sütçü İmam Anıtı. Bölgelerde verilecek serbest zamanlar sonrası rehberin belirteceği saatte buluşma ve otele transfer. Konaklama ve akşam yemeği otelde.

7. Gün Tur Programı

KAYSERİ – ÇANAKKALE Sabah otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından Çanakkale ve Küçükkuyu’ya hareket. Varışa müteakip tur hizmetimizin sonuna gelmiş bulunuyoruz

Küçükkuyu kalkışlı Gap Turu ile birlikte Güney Doğu Anadolu’yu baştan sona keşfedebilir.  Gap Turu Ailenizle ve sevdiklerinizle birlikte hoş zaman geçirebilirsiniz. Bu turumuzda; tur aracımız dezenfekte edilmektedir. Araç şoförü ve Rehber gibi görevli personeller tur boyunca maske takmaktadır. Gap Turu Araç içinde el dezenfektanı bulunmakta ve tura katılmadan önce ateşiniz ölçülmektedir. Küçükkuyu İlyada Tur sizin ve sevdiklerinizin sağlığını önemsemektedir.

Başka bir İlyada Tur organizasyonunda buluşmak üzere, bizleri tercih eden tüm misafirlerimize çok teşekkür ederiz.

Ücrete Dahil Olanlar Hizmetler Ücret Harici Olan Hizmetler
Profesyonel Rehberlik Hizmeti Müze ve Ören Yeri Giriş Ücreti
Tüm Transferler Öğle Yemekleri
Araç içi İkram Servisi Halfeti Tekne Turu: 40 ₺
6 Gece Otel Konaklaması Yemekli Şanlıurfa Sıra Gecesi: 100 ₺
6 Sabah Kahvaltısı Nemrut Dağı Gün Batımı Turu: 50 ₺
5 Akşam Yemeği
Seyahat Sağlık Sigortası
İlyada Tur Kalitesi

 

Batumlu Karadeniz Turu

Sinop, Samsun, Giresun, Trabzon, Artvin, Rize, Batum

 

Küçükkuyu kalkışlı Karadeniz turları ile yeşile doymanın, doğa ile huzura varmanın şimdi tam zamanı. Kültürü, kendine has yapısı ve doğal güzellikleri birleştiren Karadeniz, ülkemizin ve dünya turizmin en güzel bölgeleri arasında yer alıyor. Son yıllarda, oldukça popüler olan ve Türkiye’de görülmesi gereken yerler arasında zirvede bulunan Karadeniz; yaylaları, yeşili, çayları, doğası, temiz havası, doğal güzellikleri ve kültürel yapısıyla seyahat severlerin tercihi olurken çayı, mıhlaması, balığın hası olan hamsisi, fırın sütlacıyla gurme turları için en güzel destinasyonlardan biri oluyor.

Karadeniz Turu Programı

1. Gün Tur Programı

Küçükkuyu‘dan misafirlerimizle saat 14:00’de Karadeniz Turu için hareket ediyoruz. Gece boyu sürecek olan yolculuğunuz boyunca aracımızda İlyada Tur Araç içi ikram setine ait sıcak ve soğuk ikram servisimizden faydalanabilirsiniz. İlyada Tur Karadeniz Turunun ilk durağı SİNOP & SAMSUN.

Sabahın ilk saatleriyle birlikte Sinop iline varış ve hemen ardından her turumuzda olmazsa olmazımız olan ve bölgeyi çok iyi bilen profesyonel turist rehberi eşliğinde görülecek yerler arasında; Sinop Tarihi Cezaevi, Sinop Kalesi, Hamsilos Koyu bulunmakta. Bölgelerde verilecek serbest zaman ve alışveriş molası ardından Samsun iline doğru hareket, Samsun’a varışa müteakip görülecek yerler arasında; Bandırma Vapuru, Onur Anıtı, Tütün İskelesi. Samsun’da verilecek serbest zamanların ardından konaklamanın yapılacağa otele hareket ediyoruz. Varışa müteakip otele yerleşme hemen ardından da Akşam yemeği ve otelde konaklama.

2. Gün Tur Programı

Karadeniz Turu 2. gününde BOZTEPE & GİRESUN & TRABZON Sabah otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından bugün profesyonel turist rehberi eşliğinde görülecek yerler arasında; Boztepe – Teleferik, Giresun Kalesi, Amazon Adası (Panoramik), Görele Kemençe Müzesi. Bölgelerde verilecek serbest zamanların ardından otele hareket. Varışa müteakip otele yerleşme. Akşam yemeği ve konaklama otelde.

3. Gün Tur Programı

Tulum ve Kemençe tınıları eşliğinde TRABZON & HOPA ile Karadeniz Turu devam ediyor. Sabah otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından profesyonel turist rehberi eşliğinde görülecek yerler arasında; Sümela Manastırı, Atatürk Köşkü, Ayasofya Müzesi, Araklı Çay Fabrikası, Sürmene Bıçak Atölyesi. Bölgelerde verilecek serbest zamanların ardından otele hareket. Varışa müteakip otele yerleşme. Akşam yemeği ve konaklama otelde.

4. Gün Tur Programı

ARTVİN Sabah otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından profesyonel turist rehberi eşliğinde görülecek yerler arasında; Borçka – Karagöl, Fırtına Vadisi, Çat Vadisi, Çinçiva Kemer Köprüsü, Zil Kale, Palovit Şelalesi. Bölgelerde verilecek serbest zamanların ardından otele hareket. Varışa müteakip otele yerleşme. Akşam yemeği ve konaklama otelde.

5. Gün Tur Programı

RİZE & TRABZON Sabah otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından profesyonel turist rehberi eşliğinde görülecek yerler arasında; Ayder Yaylası, Rize Bezi Atölyesi, Sokaklı Vadisi, Uzun göl. Bölgelerde verilecek serbest zamanların ardından otele hareket. Varışa müteakip otele yerleşme. Akşam yemeği ve konaklama otelde

6. Gün Tur Programı

Karadeniz Turu denildiğinde akla Batum gelir. Bu gün günlerden Batum olacak Sabah otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından Batum’a hareket. Varışa müteakip otele yerleşme. Akşam yemeği ve konaklama otelde. Dileyen misafirlerimiz Batum’un keyfini serbest zamanda çıkarabilirler.

7. Gün Tur Programı

BATUM & ÇANAKKALE Sabah otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından profesyonel turist rehberi eşliğinde görülecek yerler arasında; Batum Şehir Turu (Panoramik) Bölgelerde verilecek serbest zamanların ardından Çanakkale ve Küçükkuyu’ya hareket. Varışa müteakip servislerin sonu.

Küçükkuyu kalkışlı Karadeniz Turu ile birlikte Karadeniz’i baştan sona keşfedebilir.  Karadeniz Turu Ailenizle ve sevdiklerinizle birlikte hoş zaman geçirebilirsiniz. Bu turumuzda; tur aracımız dezenfekte edilmektedir. Araç şoförü ve Rehber gibi görevli personeller tur boyunca maske takmaktadır. Karadeniz Turu Araç içinde el dezenfektanı bulunmakta ve tura katılmadan önce ateşiniz ölçülmektedir. Küçükkuyu İlyada Tur sizin ve sevdiklerinizin sağlığını önemsemektedir.

Başka bir İlyada Tur organizasyonunda buluşmak üzere, bizleri tercih eden tüm misafirlerimize çok teşekkür ederiz.

Ücrete Dahil Olanlar Hizmetler Ücret Harici Olan Hizmetler
Profesyonel Rehberlik Hizmeti Müze ve Ören Yeri Giriş Ücreti
Tüm Transferler Ordu-Boztepe Teleferik Ücreti
Araç içi İkram Servisi  Borçka – Karagöl Gezisi 75₺
6 Gece Otel Konaklaması Zil Kale – Palovit Şelalesi Gezisi 75₺
6 Sabah Kahvaltısı Öğle Yemekleri
6 Akşam Yemeği
Seyahat Sağlık Sigortası
İlyada Tur Kalitesi
Türsab Doğrulama
İlyada Tur; T.C Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı, TÜRSAB A Grubu 8935 lisans numaralı seyahat acentesidir.

 

SALDA PAMUKKALE TURU

Salda Gölü – Pamukkale – Sagalassos Antik Kenti – Hierapolis – Eğirdir Gölü

Küçükkuyu kalkışlı Salda Pamukkale Turu ile birlikte Türkiye’nin Maldivleri olarak anılan Salda Gölü’nü ve Pamukkale’yi baştan sona keşfedebilir. Ailenizle ve sevdiklerinizle birlikte hoş zaman geçirebilirsiniz. Bu turumuz sadece size, ailenize ve sevdiklerinize özel olarak yapılmaktadır. Bu turumuzda, sizden başka hiç kimse olmamaktadır. Ayrıca tur başlangıcı öncesi; tur aracımız dezenfekte edilmektedir. Araç şoförü ve Rehber gibi görevli personeller tur boyunca maske takmaktadır. Araç içinde el dezenfektanı bulunmakta ve tura katılmadan önce ateşiniz ölçülmektedir. Küçükkuyu İlyada Tur sizin ve sevdiklerinizin sağlığını önemsemektedir.

SALDA PAMUKKALE TUR PROGRAMI

1. Gün Programı : Salda Gölü – Sagalassos – Burdur – Eğirdir Gölü

Çanakkale’den saat 23:00’da hareket eden otobüsümüz, Küçükkuyu‘dan misafirlerimizi saat 00:30’da alıp, Kaz Dağları ve Edremit Körfezi’nden geçerek gezimizin ilk durağı olan Salda Gölü’ne doğru seyredeceğiz. Yol üzerinde kahvaltı molası vereceğiz.

Hemen ardından Salda Gölü’nün Maldivler’e benzeyen beyaz kumları ve eşsiz manzarasıyla turumuza başlayacağız. Dileyen misafirlerimiz civarda yaşayan köylülerin yaptığı gözlemelerin tadına bakabilirler.

Sıradaki durağımız Roma döneminden günümüze kalan antik kentlerin belki de en iyi korunmuş örneklerinden olan Sagalassos antik kentini ziyaret edeceğiz. 9000 kişilik tiyatro, mozaikli kütüphane yapısı, Antoinler Çeşmesi göreceğimiz yapılar arasında yer almakta.

Sagalassos ziyaretimiz sonrası öğle yemeği molası için Burdur şehir merkezine geçeceğiz. Yemekten sonra
göller yöresinden çıkarılan tarihi eserlerin sergilendiği Burdur arkeoloji müzesini ziyaret edeceğiz.
Günün son durağı kıyı uzunluğu 150 Km’yi bulan Eğirdir Gölü olacak. Burada vereceğimiz serbest zamanda faytona binebilir, göl kenarına kurulmuş kafelerde göl manzarasında çay içebilir, göl manzarasıyla eşsiz
fotoğraflar çekerek unutulmaz bir deneyim yaşabilirsiniz.

Serbest zaman sonrası göl manzaralı restoranımızda akşam yemeği servisi alacağız. Ardından günü Denizli’deki otelimizde noktalayacağız.

2. Gün Programı : Denizli – Pamukkale – Hierapolis – Buldan

Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrası Pamukkale Travertenleri ile güne başlayacağız. Hemen ardından
antik çağların inanç ve sağlık merkezi olan Hierapolis antik kenti ziyaretimizde göreceğimiz yapılar arasında Hamam-Bazilika, Latrina, Tiyatro, Plutonıum, Apollon Tapınağı, Su Kanalları ve Nymphaeumlar, Kiliseler(Aziz Phılıp Martyriumu, Aziz Phılıp Kilisesi..) ve Büyük Hamam Kompleksi bulunmaktadır.

Öğle yemeği molası için “yiyebildiğin kadar ye” konsepti bulunan restoranımıza geçeceğiz. Burada özgürce yemeğimizi yedikten hemen sonra bir sonraki durağımız olan ve Türkiye’de Tekstilin daha sonra da leblebinin kalbi olarak bilinen Buldan’da alışveriş için serbest zaman vereceğiz.

Dönüş yolunda Akhisar’da bulunan ve meşhur köfteci olan Köfteci Ramiz’de akşam yemeği için mola vereceğiz. Akşam yemeğinin ardından Edremit Körfezi ve Küçükkuyu daha sonra Kaz Dağları’nı geçerek Çanakkale’de birlikteliğimizi sonlandıracağız.

Başka bir İlyada Tur organizasyonunda buluşmak üzere, bizleri tercih eden tüm misafirlerimize çok teşekkür ederiz.

Ücrete Dahil Olanlar Hizmetler Ücret Harici Olan Hizmetler
Profesyonel Rehberlik Hizmeti Öğle Yemekleri ve İlk Gün Kahvaltısı
Gidiş Dönüş Ulaşım Hizmeti Akşam Yemekleri
1 Gece 3 Yıldızlı Otelde Konaklama + Sabah Kahvaltısı Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
Araç İçi İkramlar Kişisel Harcamalar
Seyahat Sigortası
İlyada Tur Kalitesi

KİŞİYE ÖZEL GÖKÇEADA GÜN BATIMI TURU

Aydıncık Plajı, Tuz Gölü, Dereköy, Tepeköy, Zeytinli Köy

Küçükkuyu kalkışlı Kişiye Özel Gökçeada Gün Batımı Turu ile birlikte Güneşin en son battığı yeri, Gökçeaada’yı baştan sona keşfedebilir. Ailenizle ve sevdiklerinizle birlikte hoş zaman geçirebilirsiniz. Bu turumuz sadece size, ailenize ve sevdiklerinize özel olarak yapılmaktadır. Bu turumuzda, sizden başka hiç kimse olmamaktadır. Ayrıca tur başlangıcı öncesi; tur aracımız dezenfekte edilmektedir. Araç şoförü ve Rehber gibi görevli personeller tur boyunca maske takmaktadır. Araç içinde el dezenfektanı bulunmakta ve tura katılmadan önce ateşiniz ölçülmektedir. Küçükkuyu İlyada Tur sizin ve sevdiklerinizin sağlığını önemsemektedir.

GÖÇKEADA TUR PROGRAMI

1. Gün Programı : Gökçeada, Aydınlık Plajı, Tuz Gölü

Sabah 05:30’da Küçükkuyu‘dan hareketle Türkiye’nin en büyük adası olan Gökçeada’ya yolculuğumuz başlıyor. Gökçeada’ya ulaşım için 2 kez feribot yolculuğu yapılmaktadır. İlk olarak Çanakkale‘den – Eceabat feribot yolculuğumuza başlıyoruz. Amacımız; saat 09:00’da Kapatepe limanından kalkan ikinci feribotumuz ile birlikte Gökçeada’ya ulaşmaktır.

Gökçeada, ülkemizde güneşin en son battığı yer olarak bilinir ve Türkiye’nin en batı noktasında yer alır. Ayrıca Ege denizin kuzeyinde, Saros körfezinin giriş kısmında yer alan Gökçeada, Türkiye’nin en büyük adası konumundadır.

Rüzgarın oluşturduğu volkanik yapısı, yine aynı rüzgarlarla yetişen üzün bağları, denizi, kumsalları, kendine özgü sakinliği ve tarih kokan köyleriyle Gökçeada Turumuzun ilk gününde konaklama yapacağımız işletmemize giriş yapıyoruz. Otelimizde almış olduğumuz öğle yemeğimizin ardından ilk durağımız olan Aydıncık Plajına ulaşıyoruz. Burada Gökçeada‘nın serin sularında denize girilebileceği gibi Aydıncık Plajının hemen yanında bulunan Tuz gölünün şifalı olarak bilinen çamuruyla, çamur banyosu da yapılabilir. İlk günün vermiş olduğu yorgunluk sonrası misafirlerimizle birlikte Akşam yemeğimizi alacağımız restauranta doğru ilk önce otele uğrayacak şekilde yol alıyoruz. Enfes bir Akşam yemeği sonrası uygun görülen bir zaman diliminde otelimize giriş yapıyoruz.

2. Gün Programı : Dereköy, Tepeköy, Zeytinli Köyü

Mutlu bir Gökçeada sabahına otelimizde alacağımız kahvaltı ile başlıyoruz. Otelde yapmış olduğumuz kahvaltı sonunda, otelimizden tüm eşyalarımızı yanımıza aldığıma emin olarak ayrılıyoruz. İkinci gündeki ilk durağımız Türkiye’nin en büyük köyü unvanını elinde tutan ancak çok büyük bir kısmı terk edilmiş durumda olan ve parlak zamanlarında 2000 hanesi olan Dereköy‘ü ziyaret ediyoruz.  Dereköy’de merkezinde bulunan Çamaşırhane ve Kiliseyi ziyaret edip, turumuza devam ediyoruz.

Bir sonraki durağımız yine koruma altında bulunan bir başka Rum Köyü olan Tepeköy. Tepeköy’ü gezmeye meşhur olan Barba Yorgo şaraplarından başlıyoruz. Yol boyunca enfes bir manzara deneyimi sunan Semadirek Adasına karşı Gökçeada Turumuzu ölümsüzleştirecek olan fotoğrafımızı çektirip, bir sonraki durağımız olan Madam’ın meşhur dibek kahvesi ve sakızlı muhallebisini tatmak için Zeytinliköy‘e varıyoruz. Zeytinköy’de klasik bir gezi yaptıktan sonra öğle yemeği ve serbest zaman aktiviteleri için ada merkezine geliyoruz.

Güzel bir Gökçeada Turunu tamamlayıp, belirtilen saate kadar serbest zaman verip,  feribot iskelesinde buluşma saatinde toplanıp, yaklaşık 1.5 saat sürecek olarak deniz yolculuğumuz sonrası önce Kabatepe limanı daha sonra da Çanakkale‘ye ulaşıyoruz.

Buradan da Küçükkuyu’ya olan yolculuğumuz tahmini 1.5 saat kadar zaman almakta, akşam saatlerine doğru Gökçeada’nın yüzümüzde bıraktığı hoş tebessümle evlerimize ulaşıyoruz. Başka bir İlyada Tur organizasyonunda buluşmak üzere, bizleri tercih eden tüm misafirlerimize çok teşekkür ederiz.

 

Ücrete Dahil Olanlar Hizmetler Ücret Harici Olan Hizmetler
Profesyonel Rehberlik Hizmeti Öğle Yemekleri ve İlk Gün Kahvaltısı
Sadece Size Özel Minibüslerle Ulaşım Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
1 Gece Otelde Konaklama + Sabah Kahvaltısı Yemekteki İçecekler
Feribot Geçiş Ücretleri Kişisel Harcamalar
Seyahat Sigortası
İlyada Tur Kalitesi

 

BOZCAADA TURU

Akvaryum Koyu, Ayazma Plajı(yüzme molası), Türk ve Rum Sokakları, Rüzgar Gülleri, Şarap Fabrikaları

Küçükkuyu kalkışlı Bozcaada Turu ile birlikte Bozcaada’yı baştan sona keşfedebilir. Ailenizle ve sevdiklerinizle birlikte hoş zaman geçirebilirsiniz. Bu turumuz sadece size, ailenize ve sevdiklerinize özel olarak yapılmaktadır. Bu turumuzda, sizden başka hiç kimse olmamaktadır. Ayrıca tur başlangıcı öncesi; tur aracımız dezenfekte edilmektedir. Araç şoförü ve Rehber gibi görevli personeller tur boyunca maske takmaktadır. Araç içinde el dezenfektanı bulunmakta ve tura katılmadan önce ateşiniz ölçülmektedir. Küçükkuyu İlyada Tur sizi ve sevdiklerinizi önemsemektedir.

BOZCAADA TUR PROGRAMI

Sabah 08:30’da Küçükkuyu‘dan hareketle Tarihi doku ve özgün mimarisini yıllardır muhafaza eden Türkiye’nin popüler adalarından olan Bozcaada‘ya ulaşmak için yola koyuluyoruz. Geyikli Feribot iskelesinden kalkan ve 30 dk süren feribot yolculuğu sonunda bizleri ilk önce Bozcaada kalesi karşılıyor.

Aracımızla birlikte feribottan ayrıldıktan sonra ilk durağımız olan ve mavinin tüm tonlarını görebileceğiniz Akvaryum Koyu‘na ulaşıyoruz. Burada müthiş manzarayı arkamıza alarak hatıra fotoğrafu çektiriyoruz. Ardından Bozcaada’nın ünlü üzümlerinden yapılmış şarapları tatmak için Güler Ada şarap fabrikasına gidiyoruz. Burada birbirinden lezzetli ev yapımı reçelleri de ayrıca tadabilme imkanımız bulunmaktadır. Tadım molasının ardından ünü dünyaya yayılan Ayazma plajında hem yüzme hemde öğlen yemeği molası veriyoruz.

Bozcaada’nın tarihi Türk ve Rum sokaklarını gezerek yine meşhur Çiçek Pastanesinde birbirinden lezzetli ada kurabiyelerin tadına bakıyoruz. Feribot iskelesinde buluşmak üzere verilen alışveriş molasının ardından 17:00 feribotuyla geri dönüş yolculuğuna geçiyoruz. 18:30 civarı turumuzu sonlandırmış oluyoruz.

 

 Ücrete Dahil Olanlar Hizmetler  Ücret Harici Olan Hizmetler
Rehberlik Öğle Yemeği
Feribot Gidiş Dönüş Bileti Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
Sadece Size Özel Minibüslerle Ulaşım
Bozcaada Turu
İlyada Tur; T.C Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı, TÜRSAB A Grubu 8935 lisans numaralı seyahat acentesidir.