Troya Müzesi ve Troya Antik Kenti
Troya Müzesi

TROYA MÜZESİ ve TROYA ANTİK KENTİ TURU

Troya Müzesi,Troya Antik Kenti

Küçükkuyu kalkışlı Troya Müzesi ve Troya Antik Kenti Turu ile birlikte Troya Destanını baştan sona Araçlı ve Rehberli olarak keşfedebilir. Ailenizle ve sevdiklerinizle birlikte hoş zaman geçirebilirsiniz. Tur başlangıcı öncesi; tur aracımız dezenfekte edilmektedir. Araç şoförü ve Rehber gibi görevli personeller tur boyunca maske takmaktadır. Araç içinde el dezenfektanı bulunmakta ve tura katılmadan önce ateşiniz ölçülmektedir. Küçükkuyu İlyada Tur sizin ve sevdiklerinizin sağlığını önemsemektedir.

TROYA MÜZESİ ve TROYA ANTİK KENTİ TURU PROGRAMI

Küçükkuyu ve Assos bölgesinde tatilini değerlendiren, misafirlerimizin için, keyifli bir rota ile karşınızdayız. Tarihin en önemli medeniyetlerinden birini tanımaya hazır mısınız? Troya Antik Kenti ve Troya Müzesi, iki önemli değer tek bir turda, hem de profesyonel rehberlik hizmeti de dahil. Unutmayın, tüm rehberlerimiz TUREB tarafından kokart sahibi olup, bölgeyi ve tur rotasını en iyi şekilde bilmektedir.

Küçükkuyu Turu için İlyada Tur‘u tercih eden misafirlerimize teşekkür ederiz.

Ücrete Dahil Olanlar Hizmetler Ücret Harici Olan Hizmetler
Profesyonel Rehberlik Hizmeti Kişisel Harcamalar
Sadece Size Özel Minibüslerle Ulaşım Müze ve Giriş Ücretleri
Öğle Yemeği

 

Çanakkale Şehitlik Turu
İlyada Tur; T.C Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı, TÜRSAB A Grubu 8935 lisans numaralı seyahat acentesidir.

About Author

client-photo-1
ilyadamain

Comments

blank
Hamza
19 Temmuz 2021
Troya Müzesi ve Troya Antik Kenti Turu profesyonel rehberin anlatımıyla eşsiz bir şölene dönüştü. Katıldığım turdan çok memnun kaldım.
blank
Mine
21 Temmuz 2021
Troya Müzesi ve Troya Antik Kenti Turu çok keyif aldığım bir tur oldu. Gördüğüm eserler beni yaşanılan döneme geri götürdü.

Bir cevap yazın