Yedigöller Turu

Yedigöller Milli Parkı, Gölcük Milli Parkı, Abant Gölü, Mencilis Mağarası, Tokatlı Kanyonu, Kristal Teras, Cinci Han, Tarihi Kaymakam Konağı, Safranbolu Konakları & Çarşısı

İlyada Tur kalitesiyle Yedigöller turları sizi doğa ile iç içe olmaya, temiz havada tazelenmeye ve yenilenmeye çağırıyor. Karadeniz Bölgesi‘nde yer alan Yedigöller Milli Parkı, Türkiye’nin en yeşil rotalarından biri olarak biliniyor. Siz de rotanızı doğaya ve huzura çevirmek, günlük hayatın stresini ve keşmekeşini ardınızda bırakıp yenilenmek istiyorsanız uygun fiyata ve kaliteli fiyat avantajlı Yedigöller turları ile İlyada Tur‘u tercih edebilirsiniz.

Türkiye’nin en güzel doğa manzarası ve temiz havasına sahip yerlerinden biri olan Yedigöller aynı zamanda kamp sevenler için de ideal bir alternatif. Tüm bu sebepler dahilinde tatil severlerin ilgisini çekiyor. Yola İlyada Tur kalitesiyle çıktığınızda Yedigöller bir başka güzel olacak. Doğa ile iç içe olmak ve şehirden ve günlük hayatın keşmekeşinden kaçmak isteyenlerin tercih ettiği Yedigölleri’i siz de İlyada Tur kalitesiyle ekonomik fiyatlarla ve keşfedebilirsiniz.

Safranbolu Yedigöller Turu Programı

1. Gün Tur Programı

Küçükkuyu‘dan misafirlerimizle saat 22:00’de Yedigöller Turu için hareket ediyoruz. Aracımıza bindiğiniz ilk dakikadan itibaren İlyada Tur güvencesiyle Yedigöller Turuna katılmış olmanın huzuru ile Gece boyu sürecek olan yolculuğumuz ve yine bu yolculuğumuz boyunca İlyada Tur Araç içi ikram servisinden faydalanabilirsiniz. Sabah varışa müteakip serbest kahvaltı molası. Kahvaltı molasının ardından Profesyonel ve bölgeye hakim yerel kokartlı turist rehberi eşliğinde görülecek yerler arasında; Mencilis Mağarası, Tokatlı Kanyonu, Kristal Teras, Cinci Han, Tarihi Kaymakam Konağı, Safranbolu Konakları & Çarşısı Bölgelerde verilecek serbest zamanların ardından otele hareket. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde.

2. Gün Tur Programı

Yedigöller Turu 2. gününde Sabah otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından profesyonel yerel turist rehberi eşliğinde bugün görülecek yerler arasında; Yedigöller Milli Parkı, Gölcük Milli Parkı, Abant Gölü Bölgelerde verilecek serbest zamanların ardından yerel rehberimizin ve misafirlerimizin uygun gördüğü bir saat diliminde verilen konumda tekrar buluşma. Bölgelerde verilecek serbest zamanların ardından Küçükkuyu‘ya hareket. Dönüş itibariyle tur hizmetimizin sonuna gelmiş bulunuyoruz. Her zaman olduğu gibi bizi tercih ettiğiniz için çok ama çok teşekkür ederiz.

Küçükkuyu kalkışlı Yedigöller Turu ile birlikte Yedigöller, Safranbolu ve Tabiatı baştan sona keşfedebilir.  Yedigöller Turunda Ailenizle ve sevdiklerinizle birlikte hoş zaman geçirebilirsiniz. Bu turumuzda; tur aracımız dezenfekte edilmektedir. Araç şoförü ve Rehber gibi görevli personeller tur boyunca maske takmaktadır. Gap Turu Araç içinde el dezenfektanı bulunmakta ve tura katılmadan önce ateşiniz ölçülmektedir. Küçükkuyu İlyada Tur sizin ve sevdiklerinizin sağlığını önemsemektedir.

Başka bir İlyada Tur organizasyonunda buluşmak üzere, bizleri tercih eden tüm misafirlerimize çok teşekkür ederiz.

Ücrete Dahil Olanlar Hizmetler Ücret Harici Olan Hizmetler
Profesyonel Rehberlik Hizmeti Müze ve Ören Yeri Giriş Ücreti
Tüm Transferler Öğle Yemekleri
Araç içi İkram Servisi
1 Gece 4 veya 5 Yıldızlı Otelde Konaklama
1 Sabah Kahvaltısı
1 Akşam Yemeği
Seyahat Sağlık Sigortası
İlyada Tur Kalitesi