BOZCAADA TURU

Akvaryum Koyu, Ayazma Plajı(yüzme molası), Türk ve Rum Sokakları, Rüzgar Gülleri, Şarap Fabrikaları

Küçükkuyu kalkışlı Bozcaada Turu ile birlikte Bozcaada’yı baştan sona keşfedebilir. Ailenizle ve sevdiklerinizle birlikte hoş zaman geçirebilirsiniz. Bu turumuz sadece size, ailenize ve sevdiklerinize özel olarak yapılmaktadır. Bu turumuzda, sizden başka hiç kimse olmamaktadır. Ayrıca tur başlangıcı öncesi; tur aracımız dezenfekte edilmektedir. Araç şoförü ve Rehber gibi görevli personeller tur boyunca maske takmaktadır. Araç içinde el dezenfektanı bulunmakta ve tura katılmadan önce ateşiniz ölçülmektedir. Küçükkuyu İlyada Tur sizi ve sevdiklerinizi önemsemektedir.

BOZCAADA TUR PROGRAMI

Sabah 08:30’da Küçükkuyu‘dan hareketle Tarihi doku ve özgün mimarisini yıllardır muhafaza eden Türkiye’nin popüler adalarından olan Bozcaada‘ya ulaşmak için yola koyuluyoruz. Geyikli Feribot iskelesinden kalkan ve 30 dk süren feribot yolculuğu sonunda bizleri ilk önce Bozcaada kalesi karşılıyor.

Aracımızla birlikte feribottan ayrıldıktan sonra ilk durağımız olan ve mavinin tüm tonlarını görebileceğiniz Akvaryum Koyu‘na ulaşıyoruz. Burada müthiş manzarayı arkamıza alarak hatıra fotoğrafu çektiriyoruz. Ardından Bozcaada’nın ünlü üzümlerinden yapılmış şarapları tatmak için Güler Ada şarap fabrikasına gidiyoruz. Burada birbirinden lezzetli ev yapımı reçelleri de ayrıca tadabilme imkanımız bulunmaktadır. Tadım molasının ardından ünü dünyaya yayılan Ayazma plajında hem yüzme hemde öğlen yemeği molası veriyoruz.

Bozcaada’nın tarihi Türk ve Rum sokaklarını gezerek yine meşhur Çiçek Pastanesinde birbirinden lezzetli ada kurabiyelerin tadına bakıyoruz. Feribot iskelesinde buluşmak üzere verilen alışveriş molasının ardından 17:00 feribotuyla geri dönüş yolculuğuna geçiyoruz. 18:30 civarı turumuzu sonlandırmış oluyoruz.

 

 Ücrete Dahil Olanlar Hizmetler  Ücret Harici Olan Hizmetler
Rehberlik Öğle Yemeği
Feribot Gidiş Dönüş Bileti Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
Sadece Size Özel Minibüslerle Ulaşım
Bozcaada Turu
İlyada Tur; T.C Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı, TÜRSAB A Grubu 8935 lisans numaralı seyahat acentesidir.