Şahinderesi Kanyonu Jeep Safari KAZDAĞLARI JEEP SAFARİ TURU

Kazdağı Milli Parkı, Cam Teras, Kazdağları Göleti Yüzme Molası, Ağlayan Çınar

Küçükkuyu kalkışlı Kişiye Özel Kazdağları Jeep Safari Turu ile birlikte Kazdağlarını İlyada Tur kalitesiyle baştan sona keşfedebilir. Ailenizle ve sevdiklerinizle birlikte hoş zaman geçirebilirsiniz. Bu turumuz sadece size, ailenize ve sevdiklerinize özel olarak yapılmaktadır. Bu turumuzda, sizden başka hiç kimse olmamaktadır. Ayrıca tur başlangıcı öncesi; tur aracımız dezenfekte edilmektedir. Araç şoförü ve Rehber gibi görevli personeller tur boyunca maske takmaktadır. Araç içinde el dezenfektanı bulunmakta ve tura katılmadan önce ateşiniz ölçülmektedir.

KAZDAĞLARI JEEP SAFARİ TUR PROGRAMI

Sabah 10.00’de İlyada Tur Küçükkuyu ofisimizde buluşuyoruz. Transfer aracımızla sizi, Jeep Safari Turunun yapılacağı bölgeye kadar eşlik ediyoruz. Bu noktada Jeep Safari aracımıza binip, yolculuğumuzun geri kalanında Ege ile Marmara’yı; Çanakkale ile Balıkesir’i birbirinden ayıran, antik çağlarda “İda Dağı” olarak anılan bölgemizin en yüksek noktası Kazdağlarına doğru yola çıkıyoruz.

İlk uğrayacağımız nokta Kazdağı Milli Parkı içinde yer alan Cam Teras. Cam teras panoramik bir Kanyon ve Edremit Körfezi manzarasını sizlere sunuyoruz. Yeteri kadar zamanı Cam Terasta geçirdikten sonra yolumuza Milli Parklar içerine doğru giderek devam ediyoruz. Ayı Sarmaşığını da aracımızla gördükten sonra, yolculuğun en keyifli noktası olan Kazdağları Göletinde yüzmes molası ve öğle yemeği etabına geliyoruz.

Kazdağlarının temiz havasını içimize çekip; Kazdağlarının yeşilini ve Körfezin mavisini yanımıza alarak gün batımına doğru 18.00’da turumuzu tamamlıyoruz.

 Ücrete Dahil Olanlar Hizmetler  Ücret Harici Olan Hizmetler
Rehberlik Cam Teras Giriş Ücreti 9 ₺
Jeep Safari Turu
Jeep Safari Aracına Transfer
Öğle Yemeği ( Soğuk Sandviç ya da Köfte Menü)
Kazdağları Jeep Safari Turu
İlyada Tur; T.C Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı, TÜRSAB A Grubu 8935 lisans numaralı seyahat acentesidir.

AYVALIK CUNDA ADASI TEKNE TURU

AYVALIK KALKIŞLI

Maden Adası, Yalancı Boğaz (45 Dk Yüzme Molası), Cunda Adası (Kara Turu 1.5 Saat), Akvaryum Koyu (1 Saat Yüzme Molası)

İlyada Tur kalitesiyle, Ayvalık kalkışlı Ayvalık Cunda Adası Tekne Turu ile birlikte Ayvalık ve Cunda Adası’nı baştan sona keşfedebilir. Ailenizle ve sevdiklerinizle birlikte hoş zaman geçirebilirsiniz.

AYVALIK CUNDA ADASI TEKNE TURU PROGRAMI

Küçükkuyu’dan enfes bir Tekne Turu deneyimi yaşamak isteyen misafirlerimiz için, Ayvalık Tekne Turu imkanı İlyada Tur kalitesiyle sunulmaktadır.  Ayvalık Tekne Turu ile birlikte, muhteşem bir gün sizi bekliyor.

Saat 08:15’den Küçükkuyu hareketle, turumuzun başlangıç noktası olan Ayvalık Cunda Adası’na 11:00’de ulaşıyoruz. Burada bize özel bekleyen teknemize giriş yapıyoruz.

Tamamen bu yıl yenilenen teknemiz iki katlıdır. Alt katta, yemek yeme imkanı bulunmakta. Ayrıca eğlenceden ziyade denizin keyfini çıkartmak isteyen misafirler için, hoş sohbet ortamı da alt katta bulunmaktadır. Üst kat ise, güneşlenmek ve eğlenmek isteyen misafirler için ideal konumda. Ayvalık Tekne Turu ile eğlence sizi bekliyor.

Ayvalık Cunda Adası Tekne Turun’da ücrete dahil olarak öğle yemeği alabilirsiniz. Öğle yemeği menüsü; Karışık Izgara Tabağı (3 Adet Köfte, 1 Tavuk Şiş, 1 Tavuk Kanat) Soslu Makarna, Salata ve Meyve olmakta.

Teknede uygun noktalarda, demir atıp denize girme imkanı bulunmakta. Denizden çıkan misafirler içinse teknenin arka kısmında duş alma imkanı da ayrıca mevcut. 19:30 gibi dönüşe geçen teknede; Akçay kalkışlı, Ayvalık ve Cunda adasının keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. Cunda Adasında teknemiz demir atıyor ve 1.5 saat Cunda Adası Kara Turu yapılıyor.

Not: Küçükkuyu’dan Transfer Hizmeti Fiyata Dahildir.

 

 Ücrete Dahil Olanlar Hizmetler  Ücret Harici Olan Hizmetler
Öğle Yemeği Kişisel Harcamalar
Tekne Turu İçecekler Ekstradır
Animasyon, Müzik, Eğlence Ulaşım Ekstradır. Kişi Başı 20₺
Küçükkuyu –  Ayvalık Transferi

 

Ayvalık Cunda Adası Tekne Turu
İlyada Tur; T.C Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı, TÜRSAB A Grubu 8935 lisans numaralı seyahat acentesidir.