Şahinderesi Kanyonu Jeep Safari
Şahinderesi Kanyon

Şahinderesi Kanyonu Jeep Safari KAZDAĞLARI JEEP SAFARİ TURU

Kazdağı Milli Parkı, Cam Teras, Kazdağları Göleti Yüzme Molası, Ağlayan Çınar

Küçükkuyu kalkışlı Kişiye Özel Kazdağları Jeep Safari Turu ile birlikte Kazdağlarını İlyada Tur kalitesiyle baştan sona keşfedebilir. Ailenizle ve sevdiklerinizle birlikte hoş zaman geçirebilirsiniz. Bu turumuz sadece size, ailenize ve sevdiklerinize özel olarak yapılmaktadır. Bu turumuzda, sizden başka hiç kimse olmamaktadır. Ayrıca tur başlangıcı öncesi; tur aracımız dezenfekte edilmektedir. Araç şoförü ve Rehber gibi görevli personeller tur boyunca maske takmaktadır. Araç içinde el dezenfektanı bulunmakta ve tura katılmadan önce ateşiniz ölçülmektedir.

KAZDAĞLARI JEEP SAFARİ TUR PROGRAMI

Sabah 10.00’de İlyada Tur Küçükkuyu ofisimizde buluşuyoruz. Transfer aracımızla sizi, Jeep Safari Turunun yapılacağı bölgeye kadar eşlik ediyoruz. Bu noktada Jeep Safari aracımıza binip, yolculuğumuzun geri kalanında Ege ile Marmara’yı; Çanakkale ile Balıkesir’i birbirinden ayıran, antik çağlarda “İda Dağı” olarak anılan bölgemizin en yüksek noktası Kazdağlarına doğru yola çıkıyoruz.

İlk uğrayacağımız nokta Kazdağı Milli Parkı içinde yer alan Cam Teras. Cam teras panoramik bir Kanyon ve Edremit Körfezi manzarasını sizlere sunuyoruz. Yeteri kadar zamanı Cam Terasta geçirdikten sonra yolumuza Milli Parklar içerine doğru giderek devam ediyoruz. Ayı Sarmaşığını da aracımızla gördükten sonra, yolculuğun en keyifli noktası olan Kazdağları Göletinde yüzmes molası ve öğle yemeği etabına geliyoruz.

Kazdağlarının temiz havasını içimize çekip; Kazdağlarının yeşilini ve Körfezin mavisini yanımıza alarak gün batımına doğru 18.00’da turumuzu tamamlıyoruz.

 Ücrete Dahil Olanlar Hizmetler  Ücret Harici Olan Hizmetler
Rehberlik Cam Teras Giriş Ücreti 9 ₺
Jeep Safari Turu
Jeep Safari Aracına Transfer
Öğle Yemeği ( Soğuk Sandviç ya da Köfte Menü)
Kazdağları Jeep Safari Turu
İlyada Tur; T.C Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı, TÜRSAB A Grubu 8935 lisans numaralı seyahat acentesidir.

About Author

client-photo-1
ilyadamain

Comments

blank
Osman
19 Temmuz 2021
Şahinderesi Kanyonu Jeep Safari turunda öğle yemeğinin ücrete dahil olması bütçe bakımından çok hesaplı. Ayrıca tur gayet keyifliydi.

Bir cevap yazın