Online Vize Başvurusu Yapmak İçin Tıklayınız.

Küçükkuyu İlyada Tur ile, tüm dünya ülkelerine uzun dönem vize başvurusu yapabilirsiniz. Öncelikle seyahat amacınıza en uygun vize türü seçilip, başvuru evrakları titizlikle tamamlanır, alanında uzman kadromuz sayesinde Konsolosluk ve Yetkili acente koordinasyonu en üst seviyeye çıkarılır. Bu sayede, vize reddi gibi olumsuzluklar en aza indirilmektedir.

İlyada Tur ile Schengen bölgesi vize başvurularınızda da yanınızdayız. Başvurunun kusursuz olarak tamalanabilmesi için uzman kadromuzla evrak kontrolü ve başvuru formu oldurma işlemi profesyonel bir şekilde yapılmaktadır.

İlk defa Schengen vizesi alacaklar olan misafirlerimiz, ilgili konsosluklara ya da onların yetkilendirdiği şirketlere parmak izi vermek durumundadır. Bu aşamadan sonra tüm sürecim takibi, İlyada Tur tarafından yönetilmektedir.

Küçükkuyu merkezli olan İlyada Tur; yakın çevrede, özellikle de Assos, Ayvacık, Akçay, Altınoluk ve Edremit gibi bölgelere kaliteli ve profesyonel bir vize hizmeti sunmaktadır.

Vize başvurusu ciddi bir iştidir. Lütfen başvurunuzu bu konuda yetersiz olan firmalarla değil, alanında yetkili olan TÜRSAB üyesi seyahat acenteleri ile yürütünüz. Vize başvurusu konusunda firmamızın yetkinliği başvurusunu yaptığı onlarca misafirin olumlu geri dönüşleriyle tescillenmiştir.

Vize başvuru evraklarını, başvuru formunu ve diğer detayları öğrenmek için lütfen: 0286 752 03 45 numaralı telefonumuzdan bize ulaşınız.

7/24  Whatsapp Destek hattını kullanarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Vize Başvurusu