KÜÇÜKKUYU TURU

Yeşilyurt Köyü, Adatepe Zeytinyağ Müzesi, Zeus Altarı, Adatepe Köyü, Bağ değirmen (Mıhlı) Şelalesi

Küçükkuyu kalkışlı Küçükkuyu Turu ile birlikte Küçükkuyu’yu ve yakın çevresi olan Egenin Saklı Köylerini baştan sona Araçlı ve Rehberli olarak keşfedebilir. Ailenizle ve sevdiklerinizle birlikte hoş zaman geçirebilirsiniz. Tur başlangıcı öncesi; tur aracımız dezenfekte edilmektedir. Araç şoförü ve Rehber gibi görevli personeller tur boyunca maske takmaktadır. Araç içinde el dezenfektanı bulunmakta ve tura katılmadan önce ateşiniz ölçülmektedir. Küçükkuyu İlyada Tur sizin ve sevdiklerinizin sağlığını önemsemektedir.

KÜÇÜKKUYU TURU PROGRAMI

Küçükkuyu ve yakın çevresini keşfedeceğimiz turumuzda, tura misafirlerimizi evlenin önünden alıp, Kuzey Ege’nin saklı köylerini gezmeye başlıyoruz. Her iki köyde Küçükkuyu’ya bağlı olan Adatepe ve Yeşilyurt köyünü rehberimiz eşliğinde gezip, yine Küçükkuyu Belde sınırları içerisinde bulunan Baş Değirmen Şelalesinde piknik ve denize girme molası vereceğiz.

Küçükkuyu Turu için İlyada Tur‘u tercih eden misafirlerimize teşekkür ederiz.

Ücrete Dahil Olanlar Hizmetler Ücret Harici Olan Hizmetler
Profesyonel Rehberlik Hizmeti Kişisel Harcamalar
Sadece Size Özel Minibüslerle Ulaşım Yeşilyurt Köyünde Kahvaltı
Müze ve Giriş Ücretleri

KÜÇÜKKUYU TURU VİDEOSU

Çanakkale Şehitlik Turu
İlyada Tur; T.C Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı, TÜRSAB A Grubu 8935 lisans numaralı seyahat acentesidir.
1

8.30 AM – 11.00 AM: Transportation

Ornare proin neque tempus cubilia cubilia blandit netus.
  • Maecenas massa. Fermentum. Pretium vitae tempus sem enim enim.
  • Tempus, leo, taciti augue aliquam hendrerit.
  • Accumsan pharetra eros justo augue posuere felis elit cras montes fames. Vulputate dictumst egestas etiam dictum varius.
2

11.00 AM – 1.00 PM: Rafting

Tortor elementum egestas metus potenti habitasse tempus natoque senectus commodo rutrum quisque fermentum. Nisi velit primis dapibus odio consequat facilisi sollicitudin porta nulla tellus sagittis platea tempor sed parturient convallis consectetuer Vulputate curae; pharetra.
3

1.00 PM – 2.00 PM: Free Time

Ultrices nulla. Tellus nisi, vel sed ac risus, per. Vivamus sapien auctor scelerisque auctor. At rhoncus turpis platea elementum arcu, vehicula dapibus. Faucibus cum dict
4

2.00 PM – 4.00 PM: Rafting

Ultrices nulla. Tellus nisi, vel sed ac risus, per. Vivamus sapien auctor scelerisque auctor. At rhoncus turpis platea elementum arcu, vehicula dapibus. Faucibus cum dict
5

4.00 PM – 6.30 PM: Return

Kucukkuyu Turu

Tur Yorumları

5.00 based on 1 review
blank
21 Ağustos 2015

Ac fusce scelerisque nostra. Scelerisque. Netus. Aenean penatibus in adipiscing. Diam porta augue placerat ad tempor fusce dui enim ipsum.

Tur hakkında yorum yapın

Değerlendirme