International Ekotourism Society tarafından Best Ekotourism Company Ödülü Kazandık! 2021 Yılının ilk Karadeniz Turu Büyük İndirim ile başlıyor. Kredi Kartına Taksit İmkanıyla bu turu kaçırma!
7 Gün 6 Gece Karadeniz Turu

Batumlu Karadeniz Turu

Altınoluk, Küçükkuyu, Çanakkale Hareketli

7 Gün 6 Gece

13 Ağustos 2021

Lüks Otobüslerle Ulaşım

1899 başlayan fiyatlar
  Ziyaret Edilecek Yerler
 • Amasya
 • Artvin
 • Giresun
 • Samsun
 • Sinop
 • Trabzon

Batumlu Karadeniz Turu

Sinop, Samsun, Giresun, Trabzon, Artvin, Rize, Batum

 

Küçükkuyu kalkışlı Karadeniz turları ile yeşile doymanın, doğa ile huzura varmanın şimdi tam zamanı. Kültürü, kendine has yapısı ve doğal güzellikleri birleştiren Karadeniz, ülkemizin ve dünya turizmin en güzel bölgeleri arasında yer alıyor. Son yıllarda, oldukça popüler olan ve Türkiye’de görülmesi gereken yerler arasında zirvede bulunan Karadeniz; yaylaları, yeşili, çayları, doğası, temiz havası, doğal güzellikleri ve kültürel yapısıyla seyahat severlerin tercihi olurken çayı, mıhlaması, balığın hası olan hamsisi, fırın sütlacıyla gurme turları için en güzel destinasyonlardan biri oluyor.

Karadeniz Turu Programı

1. Gün Tur Programı

Küçükkuyu‘dan misafirlerimizle saat 14:00’de Karadeniz Turu için hareket ediyoruz. Gece boyu sürecek olan yolculuğunuz boyunca aracımızda İlyada Tur Araç içi ikram setine ait sıcak ve soğuk ikram servisimizden faydalanabilirsiniz. İlyada Tur Karadeniz Turunun ilk durağı SİNOP & SAMSUN.

Sabahın ilk saatleriyle birlikte Sinop iline varış ve hemen ardından her turumuzda olmazsa olmazımız olan ve bölgeyi çok iyi bilen profesyonel turist rehberi eşliğinde görülecek yerler arasında; Sinop Tarihi Cezaevi, Sinop Kalesi, Hamsilos Koyu bulunmakta. Bölgelerde verilecek serbest zaman ve alışveriş molası ardından Samsun iline doğru hareket, Samsun’a varışa müteakip görülecek yerler arasında; Bandırma Vapuru, Onur Anıtı, Tütün İskelesi. Samsun’da verilecek serbest zamanların ardından konaklamanın yapılacağa otele hareket ediyoruz. Varışa müteakip otele yerleşme hemen ardından da Akşam yemeği ve otelde konaklama.

2. Gün Tur Programı

Karadeniz Turu 2. gününde BOZTEPE & GİRESUN & TRABZON Sabah otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından bugün profesyonel turist rehberi eşliğinde görülecek yerler arasında; Boztepe – Teleferik, Giresun Kalesi, Amazon Adası (Panoramik), Görele Kemençe Müzesi. Bölgelerde verilecek serbest zamanların ardından otele hareket. Varışa müteakip otele yerleşme. Akşam yemeği ve konaklama otelde.

3. Gün Tur Programı

Tulum ve Kemençe tınıları eşliğinde TRABZON & HOPA ile Karadeniz Turu devam ediyor. Sabah otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından profesyonel turist rehberi eşliğinde görülecek yerler arasında; Sümela Manastırı, Atatürk Köşkü, Ayasofya Müzesi, Araklı Çay Fabrikası, Sürmene Bıçak Atölyesi. Bölgelerde verilecek serbest zamanların ardından otele hareket. Varışa müteakip otele yerleşme. Akşam yemeği ve konaklama otelde.

4. Gün Tur Programı

ARTVİN Sabah otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından profesyonel turist rehberi eşliğinde görülecek yerler arasında; Borçka – Karagöl, Fırtına Vadisi, Çat Vadisi, Çinçiva Kemer Köprüsü, Zil Kale, Palovit Şelalesi. Bölgelerde verilecek serbest zamanların ardından otele hareket. Varışa müteakip otele yerleşme. Akşam yemeği ve konaklama otelde.

5. Gün Tur Programı

RİZE & TRABZON Sabah otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından profesyonel turist rehberi eşliğinde görülecek yerler arasında; Ayder Yaylası, Rize Bezi Atölyesi, Sokaklı Vadisi, Uzun göl. Bölgelerde verilecek serbest zamanların ardından otele hareket. Varışa müteakip otele yerleşme. Akşam yemeği ve konaklama otelde

6. Gün Tur Programı

Karadeniz Turu denildiğinde akla Batum gelir. Bu gün günlerden Batum olacak Sabah otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından Batum’a hareket. Varışa müteakip otele yerleşme. Akşam yemeği ve konaklama otelde. Dileyen misafirlerimiz Batum’un keyfini serbest zamanda çıkarabilirler.

7. Gün Tur Programı

BATUM & ÇANAKKALE Sabah otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından profesyonel turist rehberi eşliğinde görülecek yerler arasında; Batum Şehir Turu (Panoramik) Bölgelerde verilecek serbest zamanların ardından Çanakkale ve Küçükkuyu’ya hareket. Varışa müteakip servislerin sonu.

Küçükkuyu kalkışlı Karadeniz Turu ile birlikte Karadeniz’i baştan sona keşfedebilir.  Karadeniz Turu Ailenizle ve sevdiklerinizle birlikte hoş zaman geçirebilirsiniz. Bu turumuzda; tur aracımız dezenfekte edilmektedir. Araç şoförü ve Rehber gibi görevli personeller tur boyunca maske takmaktadır. Karadeniz Turu Araç içinde el dezenfektanı bulunmakta ve tura katılmadan önce ateşiniz ölçülmektedir. Küçükkuyu İlyada Tur sizin ve sevdiklerinizin sağlığını önemsemektedir.

Başka bir İlyada Tur organizasyonunda buluşmak üzere, bizleri tercih eden tüm misafirlerimize çok teşekkür ederiz.

Ücrete Dahil Olanlar Hizmetler Ücret Harici Olan Hizmetler
Profesyonel Rehberlik Hizmeti Müze ve Ören Yeri Giriş Ücreti
Tüm Transferler Ordu-Boztepe Teleferik Ücreti
Araç içi İkram Servisi  Borçka – Karagöl Gezisi 75₺
6 Gece Otel Konaklaması Zil Kale – Palovit Şelalesi Gezisi 75₺
6 Sabah Kahvaltısı Öğle Yemekleri
6 Akşam Yemeği
Seyahat Sağlık Sigortası
İlyada Tur Kalitesi
Türsab Doğrulama

İlyada Tur; T.C Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı, TÜRSAB A Grubu 8935 lisans numaralı seyahat acentesidir.

 

Sosyal Mesafe Kuralları Doğrultusunda Aldığımız Önlemler

 1. Bu turumuz; sadece size, ailenize ve sevdiklerinize özel olarak yapılmaktadır.
 2. Bu turumuzda; sizden başka harici bir katılımcı olmamaktadır.
 3. Ayrıca tur başlangıcı öncesi; tur aracımız dezenfekte edilmektedir.
 4. Araç şoförü ve Rehber gibi görevli personeller tur boyunca maske takmaktadır.
 5. Araç içinde el dezenfektanı bulunmakta ve tura katılmadan önce ateşiniz ölçülmektedir.

Taksit İmkanı ve Çocuk Ücretlendirilmesi Hakkında

 1. Taksit İmkanları: İyzico anlaşmalı banka kartlarına +6 Taksit İmkanı
 2. İki yetişkin katılımcının yanında 0-2 yaş grubu katılımcılar ücretsiz. 2- 6 yaş grubu katılımcılar için 1600 ₺ fiyat uygulanır.
 3. Single konaklama farkı: 300₺.
 4. Ön rezervasyon bedeli 1₺’dir. Tur katılım ücret ödemesi, hareket tarihinin 14 gün öncesi ödenir.
 5. Katılımcıların koşulsuz iptal hakkı hareket tarihinin 7 gün öncesine kadar geçerlidir.

Tur Şartnamesi

 1. Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir.
 2. Turlarımız tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez.
 3. Günübirlik Turlarımızda 0-2 yaş çocuklardan ücret alınmaz. Eğer çocuklar için otobüste koltuk istenirse yetişkin fiyatı uygulanır. 2 yaşını doldurmuş her bireyin otobüste koltuk alması zorunludur.
 4. Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, çevre gezileri vb. Haklar iade edilemez.
 5. Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez.
 6. Ekstra Turlar, kişi sayısına bağlı olarak hareket eder. Ekstra bir turun gerçekleşmemesi halinde misafirin tazminat hakkı doğmaz. Bu durumda İlyada Tur’un bir sorumluluğu yoktur.
 7. Ekstra Tur fiyatları değişebilir. Bu durumda misafirin turu satın aldığı tarih değil, turun hareket ettiği tarih dikkate alınır. Tura gidilen dönemdeki ekstra tur fiyatı geçerli olur. Misafir bunu kabul ederek turu satın almıştır.
 8. Tur programında belirtilen saatler, normal hava ve yol koşullarına göre hesaplanmış olup, olası gecikmelerde, İlyada Tur sorumluluğu değildir, misafirin ise tazminat hakkı yoktur.
 9. Turlar esnasında program yoğunluğundan dolayı bankamatik, döviz bürosu vs. Bulmak her zaman mümkün olmadığından, misafirlerimizin bu duruma karşı hazırlıklı olmasında fayda vardır.
 10. Öğle yemeklerinde yöreye özgü ekonomik menüler oluşturulmuştur. Öğle yemeklerinde bölge yoğunluğuna bağlı olarak gruplara ayrılan masalar kullanılır.
 11. Tur öncesi ya da tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan Turlardan İlyada Tur sorumlu tutulamaz.
 12. Bu Turun hareketi için minimum katılımcı sayısı 8 olarak öngörülmüştür. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı İlyada Tur tarafından saklıdır.
 13. Turun iptali durumunda İlyada Tur iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.
 14. Müze ve ören yeri girişleri aksi belirtilmedikçe fiyata dahil değildir.
 15. Seyahat süresince kullandığımız araçlarımızdan ayrılırken eşyalarınızı eksiksiz olarak yanınıza aldığınızdan emin olun, kaybolan eşyalarınızdan İlyada Tur sorumlu tutulamaz.
 16. Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza, 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır.
 17. Katılımcı iptal talebi ile birlikte sunulan Türkiye’den Devlet Hastanelerinden alınan raporu (Başhekim İmzalı) sunmak zorundadır.

Kişi Sayısına Göre Kullanılacak Araçlar

 1. Otobüsler: (32 – 54 Kişi Sayılarında Kullanılır) Mercedes Travego/Tourismo/403 , Neoplan Cityliner/Tourliner, Temsa Safir/Maraton, Man Fortuna
 2. Midibusler: (20 – 31 Kişi Sayılarında Kullanılır)   Otokar Sultan
 3. Minibusler: ( 19 Kadar Kişi Sayılarında Kullanılır) Volkswagen Crafter

Tüm misafirler, yukarıda belirtilen maddeleri kabul ederek Turun satışını gerçekleştirmiş sayılır.

Tur Tarihi 0-2 Yaş 2-6 Yaş Tur Fiyatı
13 Ağustos 2021 X 1600 1899
Toplam Tutar :
Katılımcı Sayısı
Çocuk Katılımcı Bilgileri
İletişim ve Fatura Bilgileri Rezervasyon sahibinin iletişim ve fatura bilgilerinizi giriniz.
Misafir Bilgileri Tura katılacak kişi bilgilerinizi giriniz.
Rezervasyon Notu İletmek istediğiniz bir talebiniz ya da notunuz varsa belirtiniz.
Bu rezervasyonun herhangi bir aşamasında işlemimin yarım kalması durumunda, İlyada Tur'un formda belirtmiş olduğum iletişim bilgilerini kullanarak bana ulaşmasına izin veriyorum.
Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir. Rezervasyona devam ederek metni okuduğunuzu düşüneceğiz.

Bir cevap yazın

Tur hakkında deneyimlerini paylaşarak, Misafirlerimiz için yol gösterici olabilirsin. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir. E-posta adresin yorum yaptığında görünmeyecektir.

Telefon ile Rezervasyon

+90 286 752 03 45

Pazartesi – Cumartesi 08:30 – 19.00

Tüm Turlarımızda Sunduğumuz Hizmetler

Turlarımızda en iyi ve konforlu rotayı seçiyoruz.

Kaliteli konaklama işletmelerini belirliyor ve turlarımızda tercih ediyoruz.

Bizim için olmazsa olmaz konfor, bu sebeple en konforlu ulaşım aracını tercih edioruz.

Araç içi ikram setimiz standart olarak her turumuzda sunulmaktadır.

Tüm turlarımızda “Kokartlı Turist Rehberi” kullanıyoruz. Rehbersiz tura asla çıkmıyoruz.

Kusursuz tur yoktur, mümkün olan en kısa sürede problemleri çözmek için çabalıyoruz.

Yasal sorumluklarımıza daima uyuyoruz. Bütün konaklamalı turlarımızda misafirlerimiz sigortalıyoruz.

İlyada Tur ailesi olarak eğitime her alanda önem veriyoruz. Bu sebeple, çalışanlarımızın tümü meslek profesyonellerinden oluşmaktadır.

Her zaman aynı işi ucuza yapacağını söyleyenler olacaktır. Biz kaliteden ödün vermeden; yasal ve olması gerektiği gibi tur yapıyoruz.

Bu turlarda ilginizi çekebilir

Batumlu Karadeniz Turu

Karadeniz Turu
7 Gün 6 Gece
Batumlu Karadeniz Turu Sinop, Samsun, Giresun, Trabzon, Artvin, Rize,...
1899.00 başlayan fiyatlar

Gölyazı Trilye Mudanya Cumalıkızık Turu

Cumalıkızık Turu
Günübirlik Tur
Gölyazı & Trilye  & Mudanya & Cumalıkızık TURU Gölyazı...
160.00 başlayan fiyatlar

Kapadokya Turu

Kapadokya Turu
3 Gün 2 Gece
Kapadokya Turu Göreme Açık Hava Müzesi, Asmalı Konak, Şarap...
1250.00 başlayan fiyatlar

Benzer Tur Paketleri

Yedigöller Turu

Yedigöller Turu

2 Gün 3 Gece
Edremit Hareketli
Yedigöller Turu Yedigöller Milli Parkı, Gölcük Milli Parkı, Abant...
700 başlayan fiyatlar
Kapadokya Turu

Kapadokya Turu

3 Gün 2 Gece
Akçay Hareketli
Kapadokya Turu Göreme Açık Hava Müzesi, Asmalı Konak, Şarap...
1250 başlayan fiyatlar
Gap Turu

Gap Turu

7 Gün 6 Gece
Altınoluk Hareketli
Gap Turu Antakya, Gaziantep, Şanlıurfa, Mardin, Adıyaman, Kahramanmaraş, Kayseri...
2300 başlayan fiyatlar
Cumalıkızık Turu

Gölyazı Trilye Mudanya Cumalıkızık Turu

Günübirlik Tur
Küçükkuyu Hareketli
Gölyazı & Trilye  & Mudanya & Cumalıkızık TURU Gölyazı...
160 başlayan fiyatlar
E-posta bültenimize abone olun, tüm fırsatlar mailinize gelsin ! Gereksiz e-posta göndermeyeceğiz.