Batumlu Karadeniz Turu

Sinop, Samsun, Giresun, Trabzon, Artvin, Rize, Batum

 

Küçükkuyu kalkışlı Karadeniz turları ile yeşile doymanın, doğa ile huzura varmanın şimdi tam zamanı. Kültürü, kendine has yapısı ve doğal güzellikleri birleştiren Karadeniz, ülkemizin ve dünya turizmin en güzel bölgeleri arasında yer alıyor. Son yıllarda, oldukça popüler olan ve Türkiye’de görülmesi gereken yerler arasında zirvede bulunan Karadeniz; yaylaları, yeşili, çayları, doğası, temiz havası, doğal güzellikleri ve kültürel yapısıyla seyahat severlerin tercihi olurken çayı, mıhlaması, balığın hası olan hamsisi, fırın sütlacıyla gurme turları için en güzel destinasyonlardan biri oluyor.

Karadeniz Turu Programı

1. Gün Tur Programı

Küçükkuyu‘dan misafirlerimizle saat 14:00’de Karadeniz Turu için hareket ediyoruz. Gece boyu sürecek olan yolculuğunuz boyunca aracımızda İlyada Tur Araç içi ikram setine ait sıcak ve soğuk ikram servisimizden faydalanabilirsiniz. İlyada Tur Karadeniz Turunun ilk durağı SİNOP & SAMSUN.

Sabahın ilk saatleriyle birlikte Sinop iline varış ve hemen ardından her turumuzda olmazsa olmazımız olan ve bölgeyi çok iyi bilen profesyonel turist rehberi eşliğinde görülecek yerler arasında; Sinop Tarihi Cezaevi, Sinop Kalesi, Hamsilos Koyu bulunmakta. Bölgelerde verilecek serbest zaman ve alışveriş molası ardından Samsun iline doğru hareket, Samsun’a varışa müteakip görülecek yerler arasında; Bandırma Vapuru, Onur Anıtı, Tütün İskelesi. Samsun’da verilecek serbest zamanların ardından konaklamanın yapılacağa otele hareket ediyoruz. Varışa müteakip otele yerleşme hemen ardından da Akşam yemeği ve otelde konaklama.

2. Gün Tur Programı

Karadeniz Turu 2. gününde BOZTEPE & GİRESUN & TRABZON Sabah otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından bugün profesyonel turist rehberi eşliğinde görülecek yerler arasında; Boztepe – Teleferik, Giresun Kalesi, Amazon Adası (Panoramik), Görele Kemençe Müzesi. Bölgelerde verilecek serbest zamanların ardından otele hareket. Varışa müteakip otele yerleşme. Akşam yemeği ve konaklama otelde.

3. Gün Tur Programı

Tulum ve Kemençe tınıları eşliğinde TRABZON & HOPA ile Karadeniz Turu devam ediyor. Sabah otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından profesyonel turist rehberi eşliğinde görülecek yerler arasında; Sümela Manastırı, Atatürk Köşkü, Ayasofya Müzesi, Araklı Çay Fabrikası, Sürmene Bıçak Atölyesi. Bölgelerde verilecek serbest zamanların ardından otele hareket. Varışa müteakip otele yerleşme. Akşam yemeği ve konaklama otelde.

4. Gün Tur Programı

ARTVİN Sabah otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından profesyonel turist rehberi eşliğinde görülecek yerler arasında; Borçka – Karagöl, Fırtına Vadisi, Çat Vadisi, Çinçiva Kemer Köprüsü, Zil Kale, Palovit Şelalesi. Bölgelerde verilecek serbest zamanların ardından otele hareket. Varışa müteakip otele yerleşme. Akşam yemeği ve konaklama otelde.

5. Gün Tur Programı

RİZE & TRABZON Sabah otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından profesyonel turist rehberi eşliğinde görülecek yerler arasında; Ayder Yaylası, Rize Bezi Atölyesi, Sokaklı Vadisi, Uzun göl. Bölgelerde verilecek serbest zamanların ardından otele hareket. Varışa müteakip otele yerleşme. Akşam yemeği ve konaklama otelde

6. Gün Tur Programı

Karadeniz Turu denildiğinde akla Batum gelir. Bu gün günlerden Batum olacak Sabah otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından Batum’a hareket. Varışa müteakip otele yerleşme. Akşam yemeği ve konaklama otelde. Dileyen misafirlerimiz Batum’un keyfini serbest zamanda çıkarabilirler.

7. Gün Tur Programı

BATUM & ÇANAKKALE Sabah otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından profesyonel turist rehberi eşliğinde görülecek yerler arasında; Batum Şehir Turu (Panoramik) Bölgelerde verilecek serbest zamanların ardından Çanakkale ve Küçükkuyu’ya hareket. Varışa müteakip servislerin sonu.

Küçükkuyu kalkışlı Karadeniz Turu ile birlikte Karadeniz’i baştan sona keşfedebilir.  Karadeniz Turu Ailenizle ve sevdiklerinizle birlikte hoş zaman geçirebilirsiniz. Bu turumuzda; tur aracımız dezenfekte edilmektedir. Araç şoförü ve Rehber gibi görevli personeller tur boyunca maske takmaktadır. Karadeniz Turu Araç içinde el dezenfektanı bulunmakta ve tura katılmadan önce ateşiniz ölçülmektedir. Küçükkuyu İlyada Tur sizin ve sevdiklerinizin sağlığını önemsemektedir.

Başka bir İlyada Tur organizasyonunda buluşmak üzere, bizleri tercih eden tüm misafirlerimize çok teşekkür ederiz.

Ücrete Dahil Olanlar Hizmetler Ücret Harici Olan Hizmetler
Profesyonel Rehberlik Hizmeti Müze ve Ören Yeri Giriş Ücreti
Tüm Transferler Ordu-Boztepe Teleferik Ücreti
Araç içi İkram Servisi  Borçka – Karagöl Gezisi 75₺
6 Gece Otel Konaklaması Zil Kale – Palovit Şelalesi Gezisi 75₺
6 Sabah Kahvaltısı Öğle Yemekleri
6 Akşam Yemeği
Seyahat Sağlık Sigortası
İlyada Tur Kalitesi
Türsab Doğrulama
İlyada Tur; T.C Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı, TÜRSAB A Grubu 8935 lisans numaralı seyahat acentesidir.

 

About Author

client-photo-1
ilyadamain

Comments

Bir cevap yazın