International Ekotourism Society tarafından Best Ekotourism Company Ödülü Kazandık! 2021 Yılının ilk Karadeniz Turu Büyük İndirim ile başlıyor. Kredi Kartına Taksit İmkanıyla bu turu kaçırma!
Gökçeada Gün Batımı Turu - İlyada Tur
Gökçeada da Gün Batımı

Gökçeada Gün Batımı Turu

Küçükkuyu Hareketli

2 Gün 1 Gece

Sadece size tahsil edilmiş Minibüs

450 başlayan fiyatlar
  Ziyaret Edilecek Yerler
 • Aydıncık Plajı
 • Dereköy
 • Gökçeada
 • Tepeköy
 • Tuz Gölü
 • Zeytinliköy

KİŞİYE ÖZEL GÖKÇEADA GÜN BATIMI TURU

Aydıncık Plajı, Tuz Gölü, Dereköy, Tepeköy, Zeytinli Köy

Küçükkuyu kalkışlı Kişiye Özel Gökçeada Gün Batımı Turu ile birlikte Güneşin en son battığı yeri, Gökçeaada’yı baştan sona keşfedebilir. Ailenizle ve sevdiklerinizle birlikte hoş zaman geçirebilirsiniz. Bu turumuz sadece size, ailenize ve sevdiklerinize özel olarak yapılmaktadır. Bu turumuzda, sizden başka hiç kimse olmamaktadır. Ayrıca tur başlangıcı öncesi; tur aracımız dezenfekte edilmektedir. Araç şoförü ve Rehber gibi görevli personeller tur boyunca maske takmaktadır. Araç içinde el dezenfektanı bulunmakta ve tura katılmadan önce ateşiniz ölçülmektedir. Küçükkuyu İlyada Tur sizin ve sevdiklerinizin sağlığını önemsemektedir.

GÖÇKEADA TUR PROGRAMI

1. Gün Programı : Gökçeada, Aydınlık Plajı, Tuz Gölü

Sabah 05:30’da Küçükkuyu‘dan hareketle Türkiye’nin en büyük adası olan Gökçeada’ya yolculuğumuz başlıyor. Gökçeada’ya ulaşım için 2 kez feribot yolculuğu yapılmaktadır. İlk olarak Çanakkale‘den – Eceabat feribot yolculuğumuza başlıyoruz. Amacımız; saat 09:00’da Kapatepe limanından kalkan ikinci feribotumuz ile birlikte Gökçeada’ya ulaşmaktır.

Gökçeada, ülkemizde güneşin en son battığı yer olarak bilinir ve Türkiye’nin en batı noktasında yer alır. Ayrıca Ege denizin kuzeyinde, Saros körfezinin giriş kısmında yer alan Gökçeada, Türkiye’nin en büyük adası konumundadır.

Rüzgarın oluşturduğu volkanik yapısı, yine aynı rüzgarlarla yetişen üzün bağları, denizi, kumsalları, kendine özgü sakinliği ve tarih kokan köyleriyle Gökçeada Turumuzun ilk gününde konaklama yapacağımız işletmemize giriş yapıyoruz. Otelimizde almış olduğumuz öğle yemeğimizin ardından ilk durağımız olan Aydıncık Plajına ulaşıyoruz. Burada Gökçeada‘nın serin sularında denize girilebileceği gibi Aydıncık Plajının hemen yanında bulunan Tuz gölünün şifalı olarak bilinen çamuruyla, çamur banyosu da yapılabilir. İlk günün vermiş olduğu yorgunluk sonrası misafirlerimizle birlikte Akşam yemeğimizi alacağımız restauranta doğru ilk önce otele uğrayacak şekilde yol alıyoruz. Enfes bir Akşam yemeği sonrası uygun görülen bir zaman diliminde otelimize giriş yapıyoruz.

2. Gün Programı : Dereköy, Tepeköy, Zeytinli Köyü

Mutlu bir Gökçeada sabahına otelimizde alacağımız kahvaltı ile başlıyoruz. Otelde yapmış olduğumuz kahvaltı sonunda, otelimizden tüm eşyalarımızı yanımıza aldığıma emin olarak ayrılıyoruz. İkinci gündeki ilk durağımız Türkiye’nin en büyük köyü unvanını elinde tutan ancak çok büyük bir kısmı terk edilmiş durumda olan ve parlak zamanlarında 2000 hanesi olan Dereköy‘ü ziyaret ediyoruz.  Dereköy’de merkezinde bulunan Çamaşırhane ve Kiliseyi ziyaret edip, turumuza devam ediyoruz.

Bir sonraki durağımız yine koruma altında bulunan bir başka Rum Köyü olan Tepeköy. Tepeköy’ü gezmeye meşhur olan Barba Yorgo şaraplarından başlıyoruz. Yol boyunca enfes bir manzara deneyimi sunan Semadirek Adasına karşı Gökçeada Turumuzu ölümsüzleştirecek olan fotoğrafımızı çektirip, bir sonraki durağımız olan Madam’ın meşhur dibek kahvesi ve sakızlı muhallebisini tatmak için Zeytinliköy‘e varıyoruz. Zeytinköy’de klasik bir gezi yaptıktan sonra öğle yemeği ve serbest zaman aktiviteleri için ada merkezine geliyoruz.

Güzel bir Gökçeada Turunu tamamlayıp, belirtilen saate kadar serbest zaman verip,  feribot iskelesinde buluşma saatinde toplanıp, yaklaşık 1.5 saat sürecek olarak deniz yolculuğumuz sonrası önce Kabatepe limanı daha sonra da Çanakkale‘ye ulaşıyoruz.

Buradan da Küçükkuyu’ya olan yolculuğumuz tahmini 1.5 saat kadar zaman almakta, akşam saatlerine doğru Gökçeada’nın yüzümüzde bıraktığı hoş tebessümle evlerimize ulaşıyoruz. Başka bir İlyada Tur organizasyonunda buluşmak üzere, bizleri tercih eden tüm misafirlerimize çok teşekkür ederiz.

 

Ücrete Dahil Olanlar Hizmetler Ücret Harici Olan Hizmetler
Profesyonel Rehberlik Hizmeti Öğle Yemekleri ve İlk Gün Kahvaltısı
Sadece Size Özel Minibüslerle Ulaşım Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
1 Gece Otelde Konaklama + Sabah Kahvaltısı Yemekteki İçecekler
Feribot Geçiş Ücretleri Kişisel Harcamalar
Seyahat Sigortası
İlyada Tur Kalitesi

 

Sosyal Mesafe Kuralları Doğrultusunda Aldığımız Önlemler

 1. Bu turumuz; sadece size, ailenize ve sevdiklerinize özel olarak yapılmaktadır.
 2. Bu turumuzda; sizden başka harici bir katılımcı olmamaktadır.
 3. Ayrıca tur başlangıcı öncesi; tur aracımız dezenfekte edilmektedir.
 4. Araç şoförü ve Rehber gibi görevli personeller tur boyunca maske takmaktadır.
 5. Araç içinde el dezenfektanı bulunmakta ve tura katılmadan önce ateşiniz ölçülmektedir.

Tur Şartnamesi

 1. Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir.
 2. Turlarımız tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez.
 3. Günübirlik Turlarımızda 0-2 yaş çocuklardan ücret alınmaz. Eğer çocuklar için otobüste koltuk istenirse yetişkin fiyatı uygulanır. 2 yaşını doldurmuş her bireyin otobüste koltuk alması zorunludur.
 4. Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, çevre gezileri vb. Haklar iade edilemez.
 5. Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez.
 6. Ekstra Turlar, kişi sayısına bağlı olarak hareket eder. Ekstra bir turun gerçekleşmemesi halinde misafirin tazminat hakkı doğmaz. Bu durumda İlyada Tur’un bir sorumluluğu yoktur.
 7. Ekstra Tur fiyatları değişebilir. Bu durumda misafirin turu satın aldığı tarih değil, turun hareket ettiği tarih dikkate alınır. Tura gidilen dönemdeki ekstra tur fiyatı geçerli olur. Misafir bunu kabul ederek turu satın almıştır.
 8. Tur programında belirtilen saatler, normal hava ve yol koşullarına göre hesaplanmış olup, olası gecikmelerde, İlyada Tur sorumluluğu değildir, misafirin ise tazminat hakkı yoktur.
 9. Turlar esnasında program yoğunluğundan dolayı bankamatik, döviz bürosu vs. Bulmak her zaman mümkün olmadığından, misafirlerimizin bu duruma karşı hazırlıklı olmasında fayda vardır.
 10. Öğle yemeklerinde yöreye özgü ekonomik menüler oluşturulmuştur. Öğle yemeklerinde bölge yoğunluğuna bağlı olarak gruplara ayrılan masalar kullanılır.
 11. Tur öncesi ya da tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan Turlardan İlyada Tur sorumlu tutulamaz.
 12. Bu Turun hareketi için minimum katılımcı sayısı 8 olarak öngörülmüştür. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 1 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı İlyada Tur tarafından saklıdır.
 13. Turun iptali durumunda İlyada Tur iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.
 14. Müze ve ören yeri girişleri aksi belirtilmedikçe fiyata dahil değildir.
 15. Seyahat süresince kullandığımız araçlarımızdan ayrılırken eşyalarınızı eksiksiz olarak yanınıza aldığınızdan emin olun, kaybolan eşyalarınızdan İlyada Tur sorumlu tutulamaz.
 16. Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza, 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır.
 17. Katılımcı iptal talebi ile birlikte sunulan Türkiye’den Devlet Hastanelerinden alınan raporu (Başhekim İmzalı) sunmak zorundadır.

Kişi Sayısına Göre Kullanılacak Araçlar

 1. Otobüsler: (32 – 54 Kişi Sayılarında Kullanılır) Mercedes Travego/Tourismo/403 , Neoplan Cityliner/Tourliner, Temsa Safir/Maraton, Man Fortuna
 2. Midibusler: (20 – 31 Kişi Sayılarında Kullanılır)   Otokar Sultan
 3. Minibusler: ( 19 Kadar Kişi Sayılarında Kullanılır) Volkswagen Crafter

Tüm misafirler, yukarıda belirtilen maddeleri kabul ederek Turun satışını gerçekleştirmiş sayılır.

Tur Tarihi 0-2 Yaş 2-6 Yaş Tur Fiyatı
21 Ağustos 2020 X 400 450
4 Eylül 2020 X 400 450
Toplam Tutar :
Katılımcı Sayısı
Çocuk Katılımcı Bilgileri
İletişim ve Fatura Bilgileri Rezervasyon sahibinin iletişim ve fatura bilgilerinizi giriniz.
Misafir Bilgileri Tura katılacak kişi bilgilerinizi giriniz.
Rezervasyon Notu İletmek istediğiniz bir talebiniz ya da notunuz varsa belirtiniz.
Bu rezervasyonun herhangi bir aşamasında işlemimin yarım kalması durumunda, İlyada Tur'un formda belirtmiş olduğum iletişim bilgilerini kullanarak bana ulaşmasına izin veriyorum.
Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir. Rezervasyona devam ederek metni okuduğunuzu düşüneceğiz.

Bir cevap yazın

Tur hakkında deneyimlerini paylaşarak, Misafirlerimiz için yol gösterici olabilirsin. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir. E-posta adresin yorum yaptığında görünmeyecektir.

Telefon ile Rezervasyon

+90 286 752 03 45

Pazartesi – Cumartesi 08:30 – 19.00

Tüm Turlarımızda Sunduğumuz Hizmetler

Turlarımızda en iyi ve konforlu rotayı seçiyoruz.

Kaliteli konaklama işletmelerini belirliyor ve turlarımızda tercih ediyoruz.

Bizim için olmazsa olmaz konfor, bu sebeple en konforlu ulaşım aracını tercih edioruz.

Araç içi ikram setimiz standart olarak her turumuzda sunulmaktadır.

Tüm turlarımızda “Kokartlı Turist Rehberi” kullanıyoruz. Rehbersiz tura asla çıkmıyoruz.

Kusursuz tur yoktur, mümkün olan en kısa sürede problemleri çözmek için çabalıyoruz.

Yasal sorumluklarımıza daima uyuyoruz. Bütün konaklamalı turlarımızda misafirlerimiz sigortalıyoruz.

İlyada Tur ailesi olarak eğitime her alanda önem veriyoruz. Bu sebeple, çalışanlarımızın tümü meslek profesyonellerinden oluşmaktadır.

Her zaman aynı işi ucuza yapacağını söyleyenler olacaktır. Biz kaliteden ödün vermeden; yasal ve olması gerektiği gibi tur yapıyoruz.

Bu turlarda ilginizi çekebilir

Batumlu Karadeniz Turu

Karadeniz Turu
7 Gün 6 Gece
Batumlu Karadeniz Turu Sinop, Samsun, Giresun, Trabzon, Artvin, Rize,...
1899.00 başlayan fiyatlar

Gölyazı Trilye Mudanya Cumalıkızık Turu

Cumalıkızık Turu
Günübirlik Tur
Gölyazı & Trilye  & Mudanya & Cumalıkızık TURU Gölyazı...
160.00 başlayan fiyatlar

Kapadokya Turu

Kapadokya Turu
3 Gün 2 Gece
Kapadokya Turu Göreme Açık Hava Müzesi, Asmalı Konak, Şarap...
1250.00 başlayan fiyatlar

Benzer Tur Paketleri

Kazdağları Jeep Safari Turu - İlyada Tur

Kazdağları Jeep Safari Turu

Günübirlik Tur
Küçükkuyu Hareketli
KAZDAĞLARI JEEP SAFARİ TURU Kazdağı Milli Parkı, Hasanboğuldu ve...
220 başlayan fiyatlar
E-posta bültenimize abone olun, tüm fırsatlar mailinize gelsin ! Gereksiz e-posta göndermeyeceğiz.