AYAZMA TURU

Bayramiç, Mehmet Akif Ersoy Müzesi, Evciler Köyü, Ayazma Milli Parkı

Küçükkuyu kalkışlı Assos Behramkale Turu ile birlikte Bayramiç Ayazma‘yı baştan sona keşfedebilir. Ailenizle ve sevdiklerinizle birlikte hoş zaman geçirebilirsiniz. Bu turumuz sadece size, ailenize ve sevdiklerinize özel olarak yapılmaktadır. Bu turumuzda, sizden başka hiç kimse olmamaktadır. Ayrıca tur başlangıcı öncesi; tur aracımız dezenfekte edilmektedir. Araç şoförü ve Rehber gibi görevli personeller tur boyunca maske takmaktadır. Araç içinde el dezenfektanı, maske bulunmakta ve tura katılmadan önce ateşiniz ölçülmektedir. Küçükkuyu İlyada Tur sizin ve sevdiklerinizin sağlığını önemsemektedir.

AYAZMA TUR PROGRAMI

Sabah 08:30’da Küçükkuyu‘dan hareket ederek yolculuğumuza başlıyoruz. Ezine güzergahı üzerinden Bayramiç’e ve daha sonra da Evciler yolu üzerinden ilk olarak doğayla iç içe saklı cennet Ayazma Şelaleler’ e ulaşıyoruz. Sonrasında izin almış bir şekilde kendi kirazımızı toplayabileceğimiz kiraz bahçelerine gidiyoruz.

Kirazlarımızı topladıktan sonra öğle yemeği için Ayazma’da bulunan Alabalık Tesislerinde mola veriyoruz. Öğle yemeği sonrası Bayramiç’e geçiyoruz ve Mehmet Akif Ersoy müzesini ziyaret ediyoruz. Müzeden ayrılırken rotamızı Bayramiç’in meşhur helvasını tadarak alabileceğimiz üretim ve satış fabrikalarına çeviriyoruz. Güzergahımız üzerinde bulunan gerekli çevre gezilerimizi yaptıktan sonra Küçükkuyu’ya dönüş yolculuğuna geçiyoruz. Başka bir İlyada Tur organizasyonunda görüşmek üzere, sağlıklı ve huzurlu bir yaşam dileriz.

 

Ücrete Dahil Olanlar Hizmetler Ücret Harici Olan Hizmetler
Profesyonel Rehberlik Hizmeti Öğle Yemeği
Sadece Size Özel Minibüslerle Ulaşım Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri ( Athena Tapınağı )
İlyada Tur Kalitesi
Assos Behramkale Turu
İlyada Tur; T.C Kültür ve Turizm Bakanlığı’na bağlı, TÜRSAB A Grubu 8935 lisans numaralı seyahat acentesidir.
Ayazma Turu - İlyada Tur

Tur Yorumları

4.00 based on 1 review
blank
21 Ağustos 2015

Pretium vel nascetur maecenas fames. Aptent. Montes nisl mollis duis sapien egestas litora dictumst arcu augue felis odio ultrices Potenti sit natoque vel dis diam faucibus vitae proin habitasse dapibus.

Tur hakkında yorum yapın

Değerlendirme