Şahindere Kanyonu-Jeep Safari Turu

Küçükkuyu Kalkışlı

Günübirlik

150.00 kişi başı fiyatlar
    Ziyaret Edilecek Yerler
  • Şahindere Kanyonu

Sabah 09.00’da ofisimizin önünde buluşup, Küçükkuyu’dan yolculuğumuza başlıyoruz. Akçay’a vardıktan sonra Land Rover Jeeplerimize binerek Ege Bölgesi ile Marmara Bölgesini birbirinden ayıran, antik çağlarda “İda Dağı” olarak anılan Kaz Dağı, Biga yarımadasının en yüksek kütlesine doğru yola çıkıyoruz.

Avcılar köyü üzerinden Milli Park giriş kapısına geliyoruz. Çam ağaçlarının adeta doğal bir şemsiye oluşturduğu yolda Dereçatı, Düden alanı bölgelerine varıyor bu bölgelerde rehber eşliğinde dağ içeriside yürüyüşümüzü gerçekleştiriyoruz. Oksijen zenginliği ile bilinen, Alpler ile zaman zaman karşılaştırılan Şahindere Kanyonu’nda doğa yüyüşümüzün ardından öğle yemeğimizi alıyoruz.

Seyir noktalarında Körfezin yeşil ve mavinin her tonunun içiçe geçip derinleşen manzarasını izledikten sonra dönüş yolculuğuna geçiyoruz. Her metrede Kazdağlarının endemik bitki çeşitliğinin farklı yapısına şahit oluyor, oksijenini bol bol içimize çekip günbatımına doğru turumuzu tamamlıyor, bir başka “ilyadatur” organizasyonunda buluşmak dileğiyle ayrılıyoruz.

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

  • Milli Park Giriş Ücretleri
  • Çevre Gezileri ve Rehberlik Hizmetleri

Ücret Harici Hizmetler

  • Öğle yemeği (Yemekli seçeneği tercih edebilirsiniz, fiyat bilgisini inceleyiniz. Öğle yemeği piknik şeklinde gerçekleşmektedir. Köy ekmeği, peynir, zeytin, salça, meyve, alkolsüz içecek olacak şekilde doğada verilmektedir. Yanınızda yiyecek getirmek serbesttir.Kazdağları Milli Parkı içinde herhangi bir tesis bulunmamaktadır.)
Tur Dönemi0-6 Yaş ArasıTur Fiyatı
Ücretsiz150.00

Yetişkin Fiyatı : 150.00 | Çocuk Fiyatlandırması : 130.00


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizi Arayalım

Telefon numaranızı bırakın. Sizi arayıp bilgilendirelim.

Benzer Tur Paketleri

×

Merhaba

İlyada Tur'a hoşgeldin. Bize Whatsapp üzerinden mesaj gönderebilir, anında cevap alabilirsin.

×