International Ekotourism Society tarafından Best Ekotourism Company Ödülü Kazandık! 2021 Yılının ilk Karadeniz Turu Büyük İndirim ile başlıyor. Kredi Kartına Taksit İmkanıyla bu turu kaçırma!

Karadeniz Turları ilyadatur.com'da - Durma, İlyada Tur ile Keşfet!

Karadeniz Turu

Batumlu Karadeniz Turu

7 Gün 6 Gece
Altınoluk Hareketli
11 Haziran 2021 | 2 Temmuz 2021 | 13 Ağustos 2021 tarihlerinde 7 Gün 6 Gece Karadeniz Turu.
Kredi Kartına 6 Taksit İmkanı
Turumuza Edremit, Akçay, Altınoluk ve Küçükkuyu'dan katılabilirsiniz.
Bölgenin en iyi 4 Yıldızlı Otellerinde Konaklama
1899
başlayan fiyatlar

Karadeniz Turları

Küçükkuyu kalkışlı Karadeniz turları ile yeşile doymanın, doğa ile huzura varmanın şimdi tam zamanı. Kültürü, kendine has yapısı ve doğal güzellikleri birleştiren Karadeniz, ülkemizin ve dünya turizmin en güzel bölgeleri arasında yer alıyor. Son yıllarda, oldukça popüler olan ve Türkiye’de görülmesi gereken yerler arasında zirvede bulunan Karadeniz; yaylaları, yeşili, çayları, doğası, temiz havası, doğal güzellikleri ve kültürel yapısıyla seyahat severlerin tercihi olurken çayı, mıhlaması, balığın hası olan hamsisi, fırın sütlacıyla gurme turları için en güzel destinasyonlardan biri oluyor.

Nerelere Gidiyoruz?

Dünyanın en gizemli destinasyonlarında macera turları, en renkli karnaval rotalarında eğlencenin en unutulmazı, müzik ve sanat başkentlerinde en keyifli etkinlikler, olmak istediğiniz her yere İlyada Tur ile ulaşın.

Durma, kefşet: Karadeniz Yaylalarını, GAP’ın Büyülü Dünyasını, Doğayı, Denizi, Güneşi, Sanatı ve Kültürü. Yurtiçi Turları ile keşfedilecek çok yer var. Durma, keşfe çık! Aradığın tatil ilyadatur.com‘da seni bekliyor.

Efsanevi Machu Pichu’dan, Gizemli Nazca Çizgilerine. Amazon Ormanlarından Huacachina’daki Kum Tepelerine Eşsiz Bir Seyahat Deneyimi ilyadatur.com‘da

E-posta bültenimize abone olun, tüm fırsatlar mailinize gelsin ! Gereksiz e-posta göndermeyeceğiz.