International Ekotourism Society tarafından Best Ekotourism Company Ödülü Kazandık! 2021 Yılının ilk Karadeniz Turu Büyük İndirim ile başlıyor. Kredi Kartına Taksit İmkanıyla bu turu kaçırma!

Gap Turları ilyadatur.com'da - Durma, İlyada Tur ile Keşfet!

Gap Turu

Gap Turu

7 Gün 6 Gece
Altınoluk Hareketli
17 Mayıs 2021 | 24 Mayıs 2021 | 24 Eylül 2021 | 4 Ekim 2021 tarihlerinde 7 Gün 6 Gece Gap Turu.
Kredi Kartına 6 Taksit İmkanı
Turumuza Edremit, Akçay, Altınoluk ve Küçükkuyu'dan katılabilirsiniz.
Bölgenin en iyi 4 Yıldızlı Otellerinde Konaklama
2300
başlayan fiyatlar

 GAP Turları

Küçükten büyüğe her gezginin, içinde keşfetme tutkusu bulunan insanın hayalidir GAP Turları ile Güneydoğu Anadolu seyahatine çıkıp, bölgeyi keşfetmeye hazır olun. GAP Turları size bambaşka dünyaların ve hayatların ve kültürlerin kapısını aralayan özel bir gezidir. Bölgenin mimari yapısı, gelenekleri, kendine özgü havası ve kültürü adeta bambaşka bir hikayede hissettirir katılımcıları. İşte bu sebeple her zaman unutulmazlar arasında yer alır.

Güneydoğu Anadolu deyince akla Fırat ve Dicle nehri gelmektedir. Bu nehirlerin birleştiği yer olan Mezopotamya bereketli toprakları nedeniyle tarih boyunca birçok farklı medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Sırf bu sebeple medeniyet tarihi ve kültürel zenginlik açısından son derece büyük bir bölgeyi gezdiğinizi aklınızdan çıkarmamalısınız. Arkanıza yaslanın hazırsanız, İlyada Tur ile benzersiz bir GAP Turuna çıkıyoruz.

Nerelere Gidiyoruz?

Dünyanın en gizemli destinasyonlarında macera turları, en renkli karnaval rotalarında eğlencenin en unutulmazı, müzik ve sanat başkentlerinde en keyifli etkinlikler, olmak istediğiniz her yere İlyada Tur ile ulaşın.

Durma, kefşet: Karadeniz Yaylalarını, GAP’ın Büyülü Dünyasını, Doğayı, Denizi, Güneşi, Sanatı ve Kültürü. Yurtiçi Turları ile keşfedilecek çok yer var. Durma, keşfe çık! Aradığın tatil ilyadatur.com‘da seni bekliyor.

Efsanevi Machu Pichu’dan, Gizemli Nazca Çizgilerine. Amazon Ormanlarından Huacachina’daki Kum Tepelerine Eşsiz Bir Seyahat Deneyimi ilyadatur.com‘da

E-posta bültenimize abone olun, tüm fırsatlar mailinize gelsin ! Gereksiz e-posta göndermeyeceğiz.