International Ekotourism Society tarafından Best Ekotourism Company Ödülü Kazandık! 2021 Yılının ilk Karadeniz Turu Büyük İndirim ile başlıyor. Kredi Kartına Taksit İmkanıyla bu turu kaçırma!

İlyada Tur İletişim

Hoş geldiniz.

Dünyanın en gizemli destinasyonlarında macera turları, en renkli karnaval rotalarında eğlencenin en unutulmazı, müzik ve sanat başkentlerinde en keyifli etkinlikler, olmak istediğiniz her yere İlyada Tur ile ulaşın.

Keşfetmek; Karadeniz Yaylalarını, GAP’ın büyülü dünyasını, Doğayı, denizi, güneşi, sanatı ve kültürü. Yurt içi Turları ile keşfedilecek çok yer var. Durma, keşfe çık! Aradığın tatil ilyadatur.com‘da seni bekliyor.

İlyada Tur Hakkında

İlyada Tur, TÜRSAB A-8935 Lisans Numaralı Butik Seyahat Acentesidir. Homeros İlyada Seyahat Acentesi, 2015 yılında Homeros İlyada Seyahat Acenteliği Ltd. Şti. tarafından kurulmuştur. Kısaca isim olarak İlyada Tur olarak anılan firmamız, düzenlemiş olduğum tüm turlarda; TÜREB onaylı Profesyonel Kokartlı Turist Rehberi bulundurmayı ilke edinmiştir. Yine şirketimiz Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği olan TÜRSAB’a tüm aidat ücretlerini, zamanında ve eksiksiz ödemektedir. Firmamız işini ciddiye alan meslek profesyonellerinden oluşmaktadır. İlyada Tur aracılığıyla ilyadatur.com‘dan satın almış olduğunuz tüm turlarda; TÜRSAB KÜTAHYA ÇİZELGESİ ilkeleri gereği tüketici hakları korunmaktadır.

İlyada Tur

E-posta: info@ilyadatur.com

Adres:
Mıhlı Mahallesi Zübeyde Hanım Caddesi No:17 D:1Küçükkuyu,Çanakkale Türkiye

Çalışma Saatleri:
Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma<08:30 – 19:00

Cumartesi, Pazar
09:00 – 18:00

Müşteri hizmetleri: +902867520345
İlyada TurAşağıdaki iletişim formunu doldurarak İlyada Tur'a her türlü yorum, şikayet ve isteklerinizi iletebilir, dilerseniz iletişim formunda bulunan harita yardımıyla ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.
Size sorunsuzca geri dönüş yapabilmemiz için lütfen gerekli alanları size ait doğru bilgilerle doldurun.

E-posta bültenimize abone olun, tüm fırsatlar mailinize gelsin ! Gereksiz e-posta göndermeyeceğiz.