Sosyal mesafe kurallarına dikkat ederek, turlarımıza başladık. Tur günlerimiz, siz ne zaman arzu ederseniz olarak güncellenmiştir. Tüm turlarımız; kişiye özel olarak yapılmaktadır. Turlarımızda Aileniz ve sevdiklerinden başka kimse olmayacaktır.
selcuk TURU
2 Gece 1 Gün Konaklamalı Kültür Turu

Efes, Şirince Okul Turu

Küçükkuyu Kalkışlı

2 Gün 1 Gece

i class="fas fa-bus-alt"> Otobüs ile Ulaşım

0.00 kişi başı fiyatlar

Tur Programı (1. Gün)

Tur esnasında rehberler birliğince görevlendirilmiş, profesyonel tur rehberi eşlik etmesi yasal zorunluluktur. Ören yerleri rehberlerimizin anlatımı ile değer kazanmaktadır. Ayvacık’tan gece saat 24:00 da hareket ediyoruz yolda verdiğimiz molanın ardından Selçuk ilçesine saat 08:30’da varıyoruz. İlk ziyaret noktamız ilçeye 9 km uzaklıkta olan Bülbül dağındaki Meryem ana evi oluyor. Meryem ana evi 1891 yılında Lazarist papazlar tarafından keşfedilmiş ve Papa VI. Paul’un 1967’deki ziyaretinden sonra Hristiyanlar için haç merkezi olarak kabul edilmiştir. Müslümanlar için kutsal sayılan kilisenin Dilek Duvarına adak bırakmak isteyenler adak kâğıtlarını bırakıyorlar ve Kutsal Çeşmeden su içip ardından bir dönemin metropolü sınıfında tamamen mermerden yapılmış Efes Antik Şehrine gidiyoruz. Efes’te rehberimiz eşliğinde Hadrian Tapınağı, Domitian Tapınağı, Serapis Tapınağı, Meryem Ana Kilisesi, Yukarı Agora ve Bazilika, Odeon, Belediye Sarayı, Hamam ve umumi tuvalet ile hem mezar anıtı hem de kütüphane olan Celsus Kütüphanesine gibi eşsiz antik kalıntıları ve günümüze kadar gelen antik tiyatroyu görüyoruz. Ardından Öğlen Yemeğimizi yemek için Selçuk’ta bulunan restoranımıza geçiyoruz.. (Ekstra’dır dileyenler, araç içi ikram setinden yararlanabilir ya da kendi imkanlarıyla öğle yemeği alabilirler. Restoranımıza giderken yol üstünde bulunan Yedi uyuyanlar evi ve Artemis Tapınağı ve İsa bey camiisi’ni rehberlerimiz sizlere anlatıp yerlerini araç içinden görüyoruz. Öğlen yemeğimizin ardından altı büyük kubbesi olan incil yazarı St. John mezarının bulunduğu St. John bazilikasını Ziyaret edip 10 Km lik bir kısa bir yolcuğun ardından Şirince’ye ulaşıyoruz Yunan yazar Dido Sotiriou’nun “Benden selam söyle Anadolu’ya adlı eserinde bahsettiği” eski Rum köyü Şirince. Otantik mimariye sahip tarihi evler ve sokaklar arasında geziyoruz. Şarap evlerinde meyve şaraplarının nasıl yapıldığını dinliyor ve isteyen misafirlerimiz ücretsiz olarak tadına bakabiliyor ve alışveriş yapabililirler Şirince gezimizin ardından otelimize yerleşiyoruz. Konaklama Selçuk’ta bulunan 4 yıldızlı Hitit otelde olmaktadır. Akşam yemeğini otelimizde alıyoruz.

Tur Programı (2. Gün)

Otel’de sabah kahvaltımızın ardından İzmir’ in büyülü ilçesi Çeşme’ye ulaşıyoruz.
505 yıllık tarihe meydan okuyan sağlamlığı, mimari yapısı ve medeniyetlerin izlerini taşıyan müzesi ile Çeşme’de görülmesi mutlaka görülmesi gereken değerlerinden biri olan Çeşme Kalesini rehber eşliğinde geziyoruz. Ardından rehberimiz tarafından verilen serbest zaman içinde öğle yemeğimizi yiyoruz. Buluşma noktasında verilen saatte buluşup Alaçatı‘ya geçiyoruz.Ege’nin incisi sörf cenneti Alaçatı’ da bizi daracık çiçeklerle süslü Arnavut kaldırımlı sokaklar karşılıyor. Rengarenk Alaçatı evlerinin sokaklarında fotoğraf çekerek dolaşıyoruz. Alışveriş ve dinlenme için verilen serbest zamanın ardından turumuzu tamamlayıp Küçükkuyu’ya dönüş yolculuğumuz başlıyor. Gece saatlerinde Küçükkuyu’da varıyoruz. İlyada Tur ile günübirlik Selçuk, Efes, Şirince ve Alaçatı Turuna katılan tüm misafirlerimize sonsuz teşekkürler, başka bir organizasyonda buluşmak üzere hoşça kalın.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Lüks otobüs ile ulaşım
 • Programda belirtilen tüm turlar ve geziler
 • İlk gün araçta Sabah Kahvaltısı (Poğaça+M.Suyu)
  Öğle Yemekleri
 • 1 Gece Otel Konaklaması
 • Otelde 1 Sabah Kahvaltı (Açık Büfe
 • Otelde 1 Akşam Yemeği ( Açık Büfe )
 • İlyada Tur yol ikramları
 • Seyahat Sağlık Sigortası
 • İlyada Tur Profesyonel Rehberlik Hizmeti

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Kişisel Harcamalar
 • Öğle Yemekleri
 • Müze ve Ören Yeri Girişleri
 • 2. Gün Dönüş Akşam Yemeği
Tur Dönemi 0-6 Yaş Arası Tur Fiyatı
4 Ocak 2020 - 11 Şubat 2020 489.00 2169.00

Efes, Şirince Okul Turu

Yetişkin Fiyatı : 0.00 | Çocuk Fiyatı : 0.00


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Telefon ile Rezervasyon

+90 286 752 03 45

Pazartesi – Cumartesi 09.00 – 19.30

Tüm Turlarımızda Sunduğumuz Hizmetler

Turlarımızda en iyi ve konforlu rotayı seçiyoruz.

Kaliteli konaklama işletmelerini belirliyor ve turlarımızda tercih ediyoruz.

Bizim için olmazsa olmaz konfor, bu sebeple en konforlu ulaşım aracını tercih edioruz.

Araç içi ikram setimiz standart olarak her turumuzda sunulmaktadır.

Tüm turlarımızda “Kokartlı Turist Rehberi” kullanıyoruz. Rehbersiz tura asla çıkmıyoruz.

Kusursuz tur yoktur, mümkün olan en kısa sürede problemleri çözmek için çabalıyoruz.

Yasal sorumluklarımıza daima uyuyoruz. Bütün konaklamalı turlarımızda misafirlerimiz sigortalıyoruz.

İlyada Tur ailesi olarak eğitime her alanda önem veriyoruz. Bu sebeple, çalışanlarımızın tümü meslek profesyonellerinden oluşmaktadır.

Her zaman aynı işi ucuza yapacağını söyleyenler olacaktır. Biz kaliteden ödün vermeden; yasal ve olması gerektiği gibi tur yapıyoruz.

Bu turlarda ilginizi çekebilir

Salda Pamukkale Turu

Salda Pamukkale Turu
2 Gün 1 Gece
SALDA PAMUKKALE TURU Salda Gölü – Pamukkale – Sagalassos...
449.00 kişi başı fiyatlar

Gökçeada Gün Batımı Turu

Gökçeeada Turu
2 Gün 1 Gece
KİŞİYE ÖZEL GÖKÇEADA GÜN BATIMI TURU Aydıncık Plajı, Tuz...
450.00 kişi başı fiyatlar

Benzer Tur Paketleri

E-posta bültenimize abone olun, tüm fırsatlar mailinize gelsin ! Gereksiz e-posta göndermeyeceğiz.