International Ekotourism Society tarafından Best Ekotourism Company Ödülü Kazandık! 2021 Yılının ilk Karadeniz Turu Büyük İndirim ile başlıyor. Kredi Kartına Taksit İmkanıyla bu turu kaçırma!

İlyada Tur, “Uluslararası Ekoturizm Derneği”nden ‘Ekoturizm’ Ödülünü Kazandı

Herkese kucak dolusu selamlar, uzun zamandır tur faaliyetlerine ara vermek durumunda kalmıştık. Pandemi sebebiyle geride bıraktığımız günler ticari anlamda olumsuz geçmiş olsa da,... İlyada Tur Ekoturizm Ödülü

Herkese kucak dolusu selamlar, uzun zamandır tur faaliyetlerine ara vermek durumunda kalmıştık. Pandemi sebebiyle geride bıraktığımız günler ticari anlamda olumsuz geçmiş olsa da, marka bilinirliği adına olumlu katkılar sağladı. Geldiğimiz noktada İlyada Tur olarak International Ekotourism Society tarafından Best Ekotourism Company ödülüne layık görüldük. Bizim için anlamlı bir gelişmeydi. Haydi gelin bu ödülün anlamına hep beraber bakalım.

Ekoturizm Ödülü Nedir?

Amerika’da 1990 yılında kurulan, 206 ülkede üyesi olan, 55 ayrı destinasyonda temsilci başkanı bulunan, Dünya’nın en geniş kapsamlı Uluslararası Ekoturizm derneğinin düzenlediği Ekoturizm ödülünü, 30’a yakın büyükelçi, 1000’e yakın Ekoturizm profesyonelleri, yurt içi ve yurt dışı medya mensuplarının, Dünyaca ünlü sosyal medya fenomenlerinin ve özel davetlilerin katılacağı, ödül töreninde ödülünü teslim alacağız.

İlyada Tur markasıyla 100’e yakın ülkeden 1000’e yakın aday içerisinden Uluslararası Ekoturizm Derneği Ekoturizm Ödülleri’nin “Best Eco-Friendly Organizing Company” kategorisinde yapılan oylama sonunda 1. Sırada tamamlayarak ödülü Çanakkale’ye getirmeye hak kazandık.

İlyada Tur Yönetim Kurulu Başkanı Yasin Yıldız, ödül ile ilgili olarak;

“Geldiğimiz süreçte bacasız ekonomimiz olan Turizme yapabildiğimiz her katkının A’dan Z’ye değerli olduğunu biliyor ve ilk günkü heyecanımızla çalışmaya devam ediyoruz. Amacımız; bölgemizi daha iyi tanıtabilmek ve pazarlama adına elimizden geldiğince katkı sağlamaktır.

Bu yıl Tokat ilinde Muhteşem bir etkinlik olacak 30’a yakın büyükelçi ve 1000’e yakın Turizm Profesyonelinin bulunduğu bir ortamda ödülü almak için sabırsızlanıyoruz. Umudumuz, 2022 sezonu ile birlikte almış olduğumuz ödülün yansımalarını bölgemizde daha iyi hissetmek. Bu noktada çalışmalarımıza tüm turizm paydaşlarımızla kaldığımız yeren var gücümüzle devam ediyor olacağız” dedi.

İlyada Tur Eko Turizm Ödülü

Best Eco-Friendly Organizing Company

Ziyaretçi Görüşleri

  1. Haldun dedi ki:

    Başarılarınızın devamı dilerim, yapmış olduğunu katkı bölge turizmi adına çok değerli. Bu ödülün tanınmış ve kaliteli bir acenta tarafından alınmış olması ayrıca değerli.

Bir cevap yazın

Tur hakkında deneyimlerini paylaşarak, Misafirlerimiz için yol gösterici olabilirsin. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir. E-posta adresin yorum yaptığında görünmeyecektir.

Blog Yazıları

Küçükkuyu ve çevresinde yapılacak şeyler

Küçükkuyu ve çevresinde yapılacak şeyler ?

Küçükkuyu ve çevresinde yapılacak şeyler ile Küçükkuyu ve çevresini en iyi şekilde öğrenebilir. Tatilinizi daha...
Uzaktan Çalışma Kararı Hakkında - İlyada Tur

Uzaktan Çalışma Kararı Hakkında

Küresel boyutta seyreden Korona Virüs salgını döneminde, siz değerli misafirlerimizin, çalışma arkadaşlarımız ve tüm tedarikçilerimizin...
Karantina Günlerinde Grafiti Sanatı - İlyada Tur

Karantina Günlerinde Grafiti Sanatı

Dünya'nın farklı noktalarında Karantina günlerinde, Virüsle mücadele temalı sokak sanatı
Doğayla iç içe 5 mekan önerisi - İlyada Tur

Doğayla iç içe 5 mekan önerisi

Doğanın iyileştirici gücünden ilham alan Dünyanın farklı noktalarında; doğayla iç içe 5 mekan önerisini sizler...
Çanakkale'de bulunan doğal ve şifalı sular - İlyada Tur

Çanakkale’de bulunan doğal ve şifalı sular

Merhaba tatil severler, bu yazımızda sizler için Çanakkale’de bulunan doğal ve şifalı sular listesini hazırladık....

Hızlı Rezervasyon

Hızlı Rezervasyon
Benzer YazılarE-posta bültenimize abone olun, tüm fırsatlar mailinize gelsin ! Gereksiz e-posta göndermeyeceğiz.