International Ekotourism Society tarafından Best Ekotourism Company Ödülü Kazandık! 2021 Yılının ilk Karadeniz Turu Büyük İndirim ile başlıyor. Kredi Kartına Taksit İmkanıyla bu turu kaçırma!

ilyadatur.com için gece modu uygulaması

Herkese merhabalar, Teknolojik olarak kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. İlyada Tur ekibi olarak tamamen kendi bünyemizde bulunan yazılım ve tasarım ekibimizle beraber bir kaç... ilyadatur.com gece modu

Herkese merhabalar,

Teknolojik olarak kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. İlyada Tur ekibi olarak tamamen kendi bünyemizde bulunan yazılım ve tasarım ekibimizle beraber bir kaç sistemsel ve kullanıcı deneyimini iyileştirmeyi hedefleyen çalışmalar yaptık ve yapmaya da devam ediyoruz.

Bu iyileştirmelerden ilki ilyadatur.com adresine giriş yaptığınızda bazen koyu, bazen de açık olan temanın görünür olmasıdır. Bununla alakalı güzel bir sistem entegre ettiğimizi düşünüyoruz. Cep telefonlarımızın günlük hayatında yaygınlaşmasının hemen ardından, cep telefonlarında kullanılan bir özellik olarak karanlık mod uygulamasını web sitemiz ilyadatur.com’da da aktif etmeyi başardık.

Peki nedir bu gece modu?

Ziyaretçilerimiz web sitemize girdiğinde, eğer cep telefonları karanlık moddaysa, bizim web sitemiz karanlık bir görünüme açılacak ve kullanıcıların göz sağlığını korumaya yönelik düşük ışık yayacaktır. Bunun herhangi bir ayarı yok; eğer sizin cep telefonunuz, tabletiniz veya tarayıcınız karanlık moddaysa İlyada Tur’da artık otomatik olarak gece modunda açılacak.

Aşağıda farklı çözünürlüklerde; web sitemizin gece ve gündüz modunda nasıl görüntülendiğini gösteren görselleri yükledik. Umarım kullanıcı deneyimini iyileştirmek adına yapmış olduğumu bu geliştirme hoşunuza gitmiştir.

Andorid Cihazlar İçin Karanlık Mod Nasıl Aktif Edilir?

Andorid işletim sistemine sahip mobil cihazlar için Android’in P sürümünden sonra karanlık mod uygulaması otomatik olarak gelmiş bulunuyor. Bunun için yapmanız gereken tek şey; Ayarlar kısmından Ekran ayarları sekmesine göz atmanız olacaktır.

IOS Cihazlar İçin Karanlık Mod Nasıl Aktif Edilir?

IOS işletim sistemini kullanan Iphone ya da Ipad model cihazlarınız için destekleyen modellerde Ayarlar > Ekran ve Parlaklık‘a gidin. Koyu Mod‘u açmak için ilgili kısımdan Koyu Mod’u aktif etmeniz yeterli olacaktır.

ilyadatur.com adresinde gece modu nasıl açılır?

Tüm bu ayarları yaptıktan sonra İlyada Tur web sitesine girdiğinizde artık; gözlerinizi yormamak adına bizde cihaz ayarlarınızı algılayıp, otomatik olarak Gece Modunu devreye sokmuş olacağız.

Gece Modu ile tur programlarına daha iyi bakabilir, Dünya’yı keşfetmeye İlyada Tur kalitesiyle devam edebilirsin. Hem de göz sağlığını koruyarak. 🙂 Unutma, İlyada Tur senin acenten, senin için çalışıyor.

Sözü bitirmeden Yurtdışı turlarında, eski potansiyelimizi yakalamak adına var gücümüzle çalışıyoruz. Lütfen Yurt dışı turlarımızda da bizleri takip etmeyi unutma.

Ziyaretçi Görüşleri

Bir cevap yazın

Tur hakkında deneyimlerini paylaşarak, Misafirlerimiz için yol gösterici olabilirsin. Gerekli alanlar * ile işaretlenmiştir. E-posta adresin yorum yaptığında görünmeyecektir.

Blog Yazıları

Küçükkuyu ve çevresinde yapılacak şeyler

Küçükkuyu ve çevresinde yapılacak şeyler ?

Küçükkuyu ve çevresinde yapılacak şeyler ile Küçükkuyu ve çevresini en iyi şekilde öğrenebilir. Tatilinizi daha...
Uzaktan Çalışma Kararı Hakkında - İlyada Tur

Uzaktan Çalışma Kararı Hakkında

Küresel boyutta seyreden Korona Virüs salgını döneminde, siz değerli misafirlerimizin, çalışma arkadaşlarımız ve tüm tedarikçilerimizin...
Karantina Günlerinde Grafiti Sanatı - İlyada Tur

Karantina Günlerinde Grafiti Sanatı

Dünya'nın farklı noktalarında Karantina günlerinde, Virüsle mücadele temalı sokak sanatı
Doğayla iç içe 5 mekan önerisi - İlyada Tur

Doğayla iç içe 5 mekan önerisi

Doğanın iyileştirici gücünden ilham alan Dünyanın farklı noktalarında; doğayla iç içe 5 mekan önerisini sizler...
Çanakkale'de bulunan doğal ve şifalı sular - İlyada Tur

Çanakkale’de bulunan doğal ve şifalı sular

Merhaba tatil severler, bu yazımızda sizler için Çanakkale’de bulunan doğal ve şifalı sular listesini hazırladık....

Hızlı Rezervasyon

Hızlı Rezervasyon
Benzer YazılarE-posta bültenimize abone olun, tüm fırsatlar mailinize gelsin ! Gereksiz e-posta göndermeyeceğiz.